• -25%
Strona główna Deska Snowboardowa Capita JESS KIMURA MINI 1231152 CAPiTA

Deska Snowboardowa Capita JESS KIMURA MINI

1231152-135
1 199,00 zł SALE -25% Ostatnie sztuki
899,25 zł

Powracający w 2023 roku z rozszerzoną ofertą rozmiarów ze względu na duże zapotrzebowanie, ten dziewczęcy model został zaprojektowany, aby wypełnić lukę między Micro Mini a najmniejszymi rozmiarami głównych desek damskich.

 
Długość

Powracający w 2023 roku z rozszerzoną ofertą rozmiarów ze względu na duże zapotrzebowanie, ten dziewczęcy model został zaprojektowany, aby wypełnić lukę między Micro Mini a najmniejszymi rozmiarami głównych desek damskich. Wyprodukowane w The Mothership przy użyciu czystej energii, jednocześnie z wykorzystaniem certyfikowanych przez ponowne zalesianie zrównoważonych węgli drzewnych. W połączeniu z ulubioną przez fanów grafiką z archiwów profesjonalnych modeli Jess Kimury i inspiracją pochodzącą od samej legendy, otrzymujesz niesamowitą deskę młodzieżową, która napędza ogólny postęp w jeździe dziewcząt.

 

Konstrukcja zapewnia trwałą, ale lekką deskę, dzięki czemu dziewczęta mogą bawić się na zabawnych stokach, takich jak skocznie parkowe, wyboje, boxy i teren freestyle'owy. Zgrabna, miękka i zaprojektowana z lekkim odwróconym camberem i ściętym kształtem, jest wszystkim, czego można oczekiwać od CAPiTA w uproszczonej, zmniejszonej formie.

 

CAMBER
PARK MINI
Skaliste i ścięte pod kątem dla jazdy bez zaczepów.

Płeć
Dziecko
Rocznik
2024
8053847074194

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj