• -25%
Strona główna Deska Snowboardowa Capita PARADISE 1231112 CAPiTA

Deska Snowboardowa Capita PARADISE

1231112-147
2 099,00 zł SALE -25% Ostatnie sztuki
1 574,25 zł

Te doskonale wyważone deski do freeride'u w każdym terenie są stabilne i wspierające, a jednocześnie wybaczają błędy i są łatwe w prowadzeniu.

 
Długość

Te doskonale wyważone deski do freeride'u w każdym terenie są stabilne i wspierające, a jednocześnie wybaczają błędy i są łatwe w prowadzeniu. Wyposażone w camber pod stopami dla kontrolowanych skrętów oraz rocker na nosie i ogonie, który unosi się w puchu, Te bardzo poszukiwane deski są wyposażone w lekki i mocny rdzeń Multizone Core™ z certyfikatem FSC® w połączeniu z super wytrzymałymi belkami karbonowo-aramidowymi 4x20 mm, a także innymi cechami konstrukcyjnymi zwiększającymi wydajność.

 

Dzięki linii twin-tip deski freestyle i teorii camber deski freeride, deski te oferują pewną kontrolę, którą pokocha każdy rider. Jeśli lubisz jeździć po puchu w side-country rano i okrążać park po południu, to jest to deska dla Ciebie.

 

CAMBER
RESORT V3
Profil RESORT V3 zapewnia to, co najlepsze z obu światów. Ma podniesioną platformę camber przez inserty, aby zachować szybkie trzymanie krawędzi w zmiennym terenie, podwyższone punkty styku do lądowania i unoszenia się w puchu oraz tradycyjne łuki na czubku i ogonie do

Płeć
Kobieta
Rocznik
2024
8053847073012

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj