• -25%
Strona główna Deska Snowboardowa Capita SB POWDER TWIN 1231172 CAPiTA

Deska Snowboardowa Capita SB POWDER TWIN

1231172-156
2 549,00 zł SALE -25% Ostatnie sztuki
1 911,75 zł

Z rzadko spotykanym symetrycznym podejściem do partyboardingu, przedstawiamy Spring Break Powder Twin.

 
Długość

Z rzadko spotykanym symetrycznym podejściem do partyboardingu, przedstawiamy Spring Break Powder Twin. Tak, wygląda jak deska parkowa z dwoma końcówkami, ale zgadnij co? Zachowuje wiele geometrycznych teorii, które uczyniły Spring Break Snowboards legendarnymi w puchu i na sztruksie.

 

Idealny dla freestylera mieszkającego w strefie puchu lub po prostu większego ridera, który ma trudności ze znalezieniem wystarczająco szerokiego twina. Wyposażony w super szerokie podwozie, profil camber Surf Rocker dla maksymalnej flotacji i całkowicie nowy META Core ™, S.B.P.T. ma charakterystyczne dla Spring Break super ciasne sześciometrowe taliowanie do surfowania po falach.

 

CAMBER
SURF CAMBER TWIN
Deski SURF CAMBER TWIN mają gładkie, łukowate dzioby i ogony oraz camber na wkładkach. Delikatny niski kąt zapewnia maksymalną pływalność i kontrolę.

Płeć
Mężczyna
Rocznik
2024
8053847074507

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj