• -25%
Strona główna Deska Snowboardowa Capita SCOTT STEVENS MINI 1231153 CAPiTA

Deska Snowboardowa Capita SCOTT STEVENS MINI

1231153-125
1 199,00 zł SALE -25% Ostatnie sztuki
899,25 zł

Powracający w 2023 roku z rozszerzoną ofertą rozmiarów ze względu na duże zapotrzebowanie, ten dziewczęcy model został zaprojektowany, aby wypełnić lukę między Micro Mini a najmniejszymi rozmiarami głównych desek damskich.

 
Długość

Powracający w 2023 roku z rozszerzoną ofertą rozmiarów ze względu na duże zapotrzebowanie, ten model został zaprojektowany, aby wypełnić lukę między Micro Mini a najmniejszymi rozmiarami głównych desek. Wyprodukowane w The Mothership przy użyciu czystej energii, jednocześnie z wykorzystaniem certyfikowanych przez ponowne zalesianie zrównoważonych węgli drzewnych. W połączeniu z ulubioną przez fanów grafiką z archiwów profesjonalnych modeli Scotta Stevena i inspiracją od samej legendy, otrzymujemy niesamowitą deskę młodzieżową, która napędza progres na stoku.

 

Konstrukcja zapewnia trwałą, ale lekką deskę, dzięki czemu dziewczęta mogą bawić się na zabawnych stokach, takich jak skocznie parkowe, wyboje, boxy i teren freestyle'owy. Zgrabna, miękka i zaprojektowana z lekkim odwróconym camberem i ściętym kształtem, jest wszystkim, czego można oczekiwać od CAPiTA w uproszczonej, zmniejszonej formie.

 

CAMBER
PARK MINI
Skaliste i ścięte pod kątem dla jazdy bez zaczepów.

Płeć
Dziecko
Rocznik
2024
8053847074224

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj