• Nowy
Deski Deska Snowboardowa GNU BARRETT B-PRO 20SN031-NONE GNU

Deska Snowboardowa GNU BARRETT B-PRO

20SN025-NONE
2 459,00 zł

B-PRO

Jeśli zastanawiasz się nad tą deską to albo uwielbiasz piękne grafiki albo też świetnie jeździsz na desce. 

 
Długość
Brak w magazynie
 

Bezpieczne zakupy dzięki SSL

 

Darmowy odbiór w sklepie

 

14 dni na zwrot

B-PRO

Jeśli zastanawiasz się nad tą deską to albo uwielbiasz piękne grafiki albo też świetnie jeździsz na desce. W tym drugim przypadku B-Pro to deska dla Ciebie, czyli riderki która jest zaawansowana i uwielbia szybką jazdę, najlepiej na stromych stokach. Barret Christy na tej desce wygrywała złote medale na X-Games i pierwsze miejsca na Mt Baker Banked Slalom. Co ciekawe jest to też najdłużej produkowany damski pro model deski w branży snowboardowej. Ponad 20 lat współpracy z Barret może świadczyć tylko o tym że nic co w tej desce się znajduje nie jest tam umieszczone przypadkowo. Część środków ze sprzedaży tego modelu trafia do organizacji @B4BC. Teraz czas na Ciebie by wskoczyć na kolejny level jazdy. Sugerowane wiązania które idealnie pasują do tej deski to:  Bent Metal model Stylist, Forte.

 

- C3 BTX to camber „od Mervin’a”, micro rocker pomiędzy wiązaniami przechodzący w regularny camber. Jest to bardzo agresywny kształt dla zaawansowanych riderów, którzy oczekują pełnej kontroli i bardzo szybkiej reakcji deski przy bardzo szybkiej jeździe. Dzięki micro rockerowi deska lepiej jeździ w puchu i jest łatwiejsza przy małych prędkościach. Mervin Mfg patent.

 

-Magne-Traction® to specjalna pofalowana krawędź o 7 punktach kontaktowych. Normalna deska posiada tylko 2. Dzięki temu deska dużo stabilniej jeździ na krawędzi, szczególnie pokazując to na twardym lub oblodzonym stoku. Magne Traction® nie trzeba ostrzyć tak często jak zwykłej krawędzi, aby nadal cieszyć się niewiarygodnym trzymaniem podczas jazdy. Patent Mervin Mfg.

 

-     Aspen/Paulownia to rdzeń złożony z 2 rodzajów drewna. Aspen dla wzmocnienia deski, Paulownia dla obniżenia wagi. Rdzeń ten nadaje desce bardzo mocnego popa.

 

-     Tri-Ax / Bi-Ax Fiberglass Combo, włókno szklane kładzione poprzecznie i wzdłużnie dla jeszcze większego popa i kontroli na deską

-     Bio Beans Top Sheet to laminat zrobiony z specjalnie przetworzonej fasoli. Dzięki temu górna warstwa deski charakteryzuje się najwyższym stosunkiem waga/wytrzymałość ze wszystkich materiałów używanych w przemyśle snowboardowym. Do tego całość razem z lakierem wodnym jest ekologiczna i nieszkodliwa dla ludzi pracujących w manufakturze Mervin Mfg

-     Directional dłuższy nose ułatwia jazdę nie tylko w puchu

-     Sintered Base ślizg spiekany

 

- UHMW Sintered Sidewalls to bardzo odporne na uderzenia ścianki boczne deski

 wyprodukowane w technologii spiekania

 

- Grafikę zaprojektował Kevin Walsh.

 

- Flex 4.5 dla 146, 5 dla 149, 5.5 dla 152

 

- Handbuilt in the USA w Mevin Mfg czyli najbardziej ekologicznej fabryce snowboardowej na świecie. Dotyczy to materiałów, recyclingu i energii zasilającej fabrykę.

Płeć
Kobieta
Rocznik
2021 r.
841049082189

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj