• Nowy
Deski Deska Snowboardowa GNU BILLY GOAT 20SN031-NONE GNU

Deska Snowboardowa GNU BILLY GOAT

20SN012-NONE
2 549,00 zł

Billy Goat

Temple Cummins kontynuuje rozwój swojego pro modelu na którym wielokrotnie wygrywał Mt Baker Banked Slalom. 

 
Długość
Brak w magazynie
 

Bezpieczne zakupy dzięki SSL

 

Darmowy odbiór w sklepie

 

14 dni na zwrot

Billy Goat

Temple Cummins kontynuuje rozwój swojego pro modelu na którym wielokrotnie wygrywał Mt Baker Banked Slalom. Billy Goat jest twardą deską o agresywnym profilu ekstremalnie szybko reagującą na polecenia. Polecana dla fanatyków prędkości i szybkiego carvingu. Sugerowane wiązania które idealnie pasują do tej deski to:  Bent Metal model Cor-Pro, Solution.

 

- C3 BTX to camber „od Mervin’a”, micro rocker pomiędzy wiązaniami przechodzący w regularny camber. Jest to bardzo agresywny kształt dla zaawansowanych riderów, którzy oczekują pełnej kontroli i bardzo szybkiej reakcji deski przy bardzo szybkiej jeździe. Dzięki micro rockerowi deska lepiej jeździ w puchu i jest łatwiejsza przy małych prędkościach. Mervin Mfg patent.

 

- Magne-Traction® to specjalna pofalowana krawędź o 7 punktach kontaktowych. Normalna deska posiada tylko 2. Dzięki temu deska dużo stabilniej jeździ na krawędzi, szczególnie pokazując to na twardym lub oblodzonym stoku. Magne Traction® nie trzeba ostrzyć tak często jak zwykłej krawędzi, aby nadal cieszyć się niewiarygodnym trzymaniem podczas jazdy. Patent Mervin Mfg.

 

-     Aspen/Paulownia to rdzeń złożony z 2 rodzajów drewna. Aspen dla wzmocnienia deski, Paulownia dla obniżenia wagi. Rdzeń ten nadaje desce bardzo mocnego popa. Wszystkie rdzenie są produkowane od postaw w fabryce Mervin Mfg.

 

-     Tri-Ax / Bi-Ax Fiberglass Combo, włókno szklane kładzione poprzecznie i wzdłużnie dla jeszcze większego popa i kontroli na deską

 

-     Eco Sublimated Poly Top wytrzymały i przyjazny dla środowiska laminat deski

- Sintered Base ślizg spiekany

 

-     Directional inserty przesunięte w stronę taila

 

- UHMW Sintered Sidewalls to bardzo odporne na uderzenia ścianki boczne deski

 wyprodukowane w technologii spiekania

 

- Grafikę zaprojektował Adam Haynes.

 

- Flex, 7 dla 159 7.5 dla 162 8 dla 164MW

 

- Handbuilt in the USA w Mevin Mfg czyli najbardziej ekologicznej fabryce snowboardowej na świecie. Dotyczy to materiałów, recyclingu i energii zasilającej fabrykę.

Płeć
Mężczyna
Rocznik
2021 r.
841049081205

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj