• Nowy
Deski Deska Snowboardowa GNU KLASSY 20SN031-NONE GNU

Deska Snowboardowa GNU KLASSY

20SN024-NONE
2 329,00 zł

Klassy

Klassy to deska carvingowa/freeridowa dla kobiet, które jazdę w na krawędzi i w puchu cenią ponad wszystko. 

 
Długość
Brak w magazynie
 

Bezpieczne zakupy dzięki SSL

 

Darmowy odbiór w sklepie

 

14 dni na zwrot

Klassy

Klassy to deska carvingowa/freeridowa dla kobiet, które jazdę w na krawędzi i w puchu cenią ponad wszystko. Zaprojektowana przez Kaitlyn Farrington, złotą medalistkę w halfpipie w Sochi. Klassy to deska stricte do jazdy na i poza stokiem. Sugerowane wiązania które idealnie pasują do tej deski to:  Bent Metal model Stylist, Forte.

-     C2X BTX to ewolucja technologii C2. Rocker między wiązaniami jest krótszy i bardziej agresywny. Sekcje camberowe zaczynają się już pod wiązaniami, przez co mamy jeszcze większe wsparcie przy dużych prędkościach. XC2 jest przeznaczone dla średnich i zaawansowanych riderów. Mervin Mfg Patent.

 

-     Magne-Traction® to specjalna pofalowana krawędź o 7 punktach kontaktowych. Normalna deska posiada tylko 2. Dzięki temu deska dużo stabilniej jeździ na krawędzi, szczególnie pokazując to na twardym lub oblodzonym stoku. Magne Traction® nie trzeba ostrzyć tak często jak zwykłej krawędzi, aby nadal cieszyć się niewiarygodnym trzymaniem podczas jazdy. Patent Mervin Mfg.

 

-     Aspen/Paulownia to rdzeń złożony z 2 rodzajów drewna. Aspen dla wzmocnienia deski, Paulownia dla obniżenia wagi. Rdzeń ten nadaje desce bardzo mocnego popa.

 

-     Tri-Ax / Bi-Ax Fiberglass Combo, włókno szklane kładzione poprzecznie i wzdłużnie dla jeszcze większego popa i kontroli na deską

-     Eco Sublimated Poly Top wytrzymały i przyjazny dla środowiska laminat deski

-     Sintered Base ślizg spiekany

 

-     Dierctional, inserty przesunięte w stronę taila

 

- UHMW Sintered Sidewalls to bardzo odporne na uderzenia ścianki boczne deski

 wyprodukowane w technologii spiekania

 

-     Grafikę zaprojektowała Corinne Weldmann.

 

-     Flex 4 dla 145, 148, 5 dla 151,  6.5 dla 155

 

- Handbuilt in the USA w Mevin Mfg czyli najbardziej ekologicznej fabryce snowboardowej na świecie. Dotyczy to materiałów, recyclingu i energii zasilającej fabrykę.

Płeć
Kobieta
Rocznik
2021 r.
841049082103

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj