• Nowy
Deski Deska Snowboardowa GNU MULLAIR 20SN031-NONE GNU

Deska Snowboardowa GNU MULLAIR

20SN013-NONE
2 639,00 zł

Mullair by Nicolas Muller

Mullair to dość sztywna deska , którą stworzył Nicolas Muller. 

 
Długość
Brak w magazynie
 

Bezpieczne zakupy dzięki SSL

 

Darmowy odbiór w sklepie

 

14 dni na zwrot

Mullair by Nicolas Muller

Mullair to dość sztywna deska , którą stworzył Nicolas Muller. Dlatego choć sprawdza się wszędzie to zabawa w puchu jest jej głównym przeznaczeniem.  Do tego Mullair został stworzony z najbardziej ekologicznych materiałów dostępnych w manufakturze Mervin. Bądź jak Nico, spróbuj puchu na Mullair. Sugerowane wiązania które idealnie pasują do tej deski to:  Bent Metal model Cor-Pro.

 

- C3 BTX to camber „od Mervin’a”, micro rocker pomiędzy wiązaniami przechodzący w regularny camber. Jest to bardzo agresywny kształt dla zaawansowanych riderów, którzy oczekują pełnej kontroli i bardzo szybkiej reakcji deski przy bardzo szybkiej jeździe. Dzięki micro rockerowi deska lepiej jeździ w puchu i jest łatwiejsza przy małych prędkościach. Mervin Mfg patent.

 

- Magne-Traction® to specjalna pofalowana krawędź o 7 punktach kontaktowych. Normalna deska posiada tylko 2. Dzięki temu deska dużo stabilniej jeździ na krawędzi, szczególnie pokazując to na twardym lub oblodzonym stoku. Magne Traction® nie trzeba ostrzyć tak często jak zwykłej krawędzi, aby nadal cieszyć się niewiarygodnym trzymaniem podczas jazdy. Patent Mervin Mfg.

 

-     Aspen/Paulownia to rdzeń złożony z 2 rodzajów drewna. Aspen dla wzmocnienia deski, Paulownia dla obniżenia wagi. Rdzeń ten nadaje desce bardzo mocnego popa. Wszystkie rdzenie są produkowane od postaw w fabryce Mervin Mfg.

 

-     Tri-Ax / Bi-Ax Fiberglass Combo, włókno szklane kładzione poprzecznie i wzdłużnie dla jeszcze większego popa i kontroli na deską

 

- Directional z dodatkowo poszerzonym nosem dla lepszej nośności w puchu.

 

- Bio Beans Top Material górna warstwa deski wykonana z ekologicznego i bardzo wytrzymałego materiału uzyskiwanego ze specjalnego gatunku fasoli. Technologia ta została opracowana przez Mervin Manufacturing

 

- Sintered Base Material ślizg spiekany 

 

- UHMW Sintered Sidewalls to bardzo odporne na uderzenia ścianki boczne deski

wytwarzane  w technologii spiekania.

 

Flex 6.5 dla 155, 159, 161, 7 dla 159MW, 161MW, 164MW

- Handbuilt in the USA w Mevin Mfg czyli najbardziej ekologicznej fabryce snowboardowej na świecie. Dotyczy to materiałów, recyclingu i energii zasilającej fabrykę.

Płeć
Mężczyna
Rocznik
2021 r.
841049081298

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj