• Nowy
Deski Deska Snowboardowa GNU VELVET 20SN031-NONE GNU

Deska Snowboardowa GNU VELVET

20SN020-NONE
2 109,00 zł

Velvet

Velvet  to złoty środek kiedy szukasz deski dla siebie. 

 
Długość
Brak w magazynie
 

Bezpieczne zakupy dzięki SSL

 

Darmowy odbiór w sklepie

 

14 dni na zwrot

Velvet

Velvet  to złoty środek kiedy szukasz deski dla siebie. Nie jest to deska dla początkujących, ale też nie jest twarda i wymagająca. Profil deski wykonany w technologii C2 co pozwala na jeszcze płynniejszą jazdę na krawędzi oraz bezproblemowy progres. Sugerowane wiązania które idealnie pasują do tej deski to:  Bent Metal model Metta.

 

-     C2 BTX to hybrydowa technologia wymyślona przez Travisa Rice’a. Rocker pomiędzy wiązaniami a poza nimi promieniowy camber. Deska bardzo dobrze trzyma krawędź szczególnie przy szybkiej jeździe, a także bardzo dobrze zachowuje się na lądowaniach i w puchu - przy tym nie przeszkadza przy małej prędkości i trikach na stoku. Patent Mervin Mfg.

 

- Magne-Traction® to specjalna pofalowana krawędź o 7 punktach kontaktowych. Normalna deska posiada tylko 2. Dzięki temu deska dużo stabilniej jeździ na krawędzi, szczególnie pokazując to na twardym lub oblodzonym stoku. Magne Traction® nie trzeba ostrzyć tak często jak zwykłej krawędzi, aby nadal cieszyć się niewiarygodnym trzymaniem podczas jazdy. Patent Mervin Mfg.

 

-     Twin Tip tej samej długości nose i tail

 

- 2 poziomy asymetrii:

 

 wcięcie boczne (side cut) -  od strony pięt wcięcie jest większe przez co łatwiej obciążyć deskę na tej krawędzi

 

 flex deski – deska jest miększa od strony pięt co kompensuje mniejszą amortyzację nóg podczas jazdy  na tej krawędzi

 

- Co-Extruded Base, szybki a przy tym bardzo wytrzymały ślizg tłoczony

 

-     Aspen/Paulownia to rdzeń złożony z 2 rodzajów drewna. Aspen dla wzmocnienia deski, Paulownia dla obniżenia wagi. Miększe drewno Paulownia od strony pięt.

 

-     Tri-Ax / Bi-Ax Fiberglass Combo, włókno szklane kładzione poprzecznie i wzdłużnie dla jeszcze większego popa i kontroli na deską

-     Eco Sublimated Poly Top wytrzymały i przyjazny dla środowiska laminat deski

 

- UHMW Sintered Sidewalls to bardzo odporne na uderzenia ścianki boczne deski

wykorzystujące technologię spiekania

 

- Grafikę zaprojektowała Hannah Eddy.

 

- Flex 4 dla 139, 4.5 dla 143, 5 dla 147 i 150, 5.5 dla 153

 

- Handbuilt in the USA w Mevin Mfg czyli najbardziej ekologicznej fabryce snowboardowej na świecie. Dotyczy to materiałów, recyclingu i energii zasilającej fabrykę.

Płeć
Kobieta
Rocznik
2021 r.
841049081717

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj