PRODUKTY ARCHIWALNE Deska Snowboardowa Lib Tech BOX SCRATCHER 21SN023 Lib Tech

Deska Snowboardowa Lib Tech BOX SCRATCHER

21SN023

To model który Jesse Burtner rozwija od lat abyś mógł zrobić wszystkie miejscówki na mieście i w parku. Idealna deska jeśli traktujesz stok jak jeden wielki snowpark. Średni flex deski zapewni świetne parametry jezdne deski.

 
Długość

To model który Jesse Burtner rozwija od lat abyś mógł zrobić wszystkie miejscówki na mieście i w parku. Idealna deska jeśli traktujesz stok jak jeden wielki snowpark. Średni flex deski zapewni świetne parametry jezdne deski. Sugerowane wiązania które idealnie pasują do tej deski to:  Bent Metal model Joint lub Logic.

-BTX: rocker pomiędzy wiązaniami i delikatny camber poza nimi. Tego rodzaju hybryda to optymalny wybór, gdzie rocker ułatwia skręt i triki, a camber poprawia trzymanie na krawędzi. Patent Mervin Mfg.

-Magne-Traction® to specjalna pofalowana krawędź o 7 punktach kontaktowych. Normalna deska posiada tylko 2. Dzięki temu deska dużo stabilniej jeździ na krawędzi, szczególnie pokazując to na twardym lub oblodzonym stoku. Magne-Traction® nie trzeba ostrzyć tak często jak zwykłej krawędzi, aby nadal cieszyć się niewiarygodnym trzymaniem podczas jazdy. Patent Mervin Mfg.

-Aspen/Paulownia to rdzeń złożony z 2 rodzajów drewna. Aspen dla wzmocnienia deski, Paulownia dla obniżenia wagi. Rdzeń ten nadaje desce bardzo mocnego popa. Wszystkie rdzenie są produkowane od postaw w fabryce Mervin Mfg.

-Twin Tip czyli taki sam przód jak i tył

-Birch Internal Sidewalss wzmocnienia poprowadzone wzdłuż ścian bocznych deski, dzięki czemu deska jest wytrzymalsza i oferuje jeszcze więcej popu i kontroli.

-Sintered Base Material ślizg spiekany 

-UHMW Sintered Sidewalls to bardzo odporne na uderzenia ścianki boczne deski

 wyprodukowane w technologii spiekania

-Top: Eco Sublimated Polytop  górna warstwa deski zrobiona z wytrzymałych a zarazem ekologicznych materiałów.

-Tri-Ax / Bi-Ax Fiberglass Combo, włókno szklane kładzione poprzecznie i wzdłużnie dla jeszcze większego popa i kontroli na deską

-UHMW TIP/TAIL Impact Deflection wzmocniony przód i tył deski sprawia że deska jest bardziej odporna na uderzenia.

-Flex 4.5 dla 147, 5 dla 151, 154,  6 dla 153W, 156W, 157

-Grafika zaprojektowana przez Christina „Pika” Burtner

-Handbuilt in the USA w Mevin Mfg czyli najbardziej ekologicznej fabryce snowboardowej na świecie. Dotyczy to materiałów, recyclingu i energii zasilającej fabrykę.

Płeć
Mężczyna
Rocznik
2022 r.
841049092027

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj