PRODUKTY ARCHIWALNE Deska Snowboardowa Lib Tech DOUBLE DIP 21SN045 Lib Tech

Deska Snowboardowa Lib Tech DOUBLE DIP

21SN045

To deska z linii experiMENTAL wymarzona deska do freestylu która dzięki szerokiej talii doskonale sprawdza się w puchu. Bardzo uniwersalna deska z krótszą krawędzią efektywną po to by wybaczać jeszcze więcej podczas zabawy w parku jak i w powderze.

 
Długość

To deska z linii experiMENTAL wymarzona deska do freestylu która dzięki szerokiej talii doskonale sprawdza się w puchu. Bardzo uniwersalna deska z krótszą krawędzią efektywną po to by wybaczać jeszcze więcej podczas zabawy w parku jak i w powderze, dobieramy 5-10cm dłuższą od Twojej „normalnej”deski. Sugerowane wiązania które idealnie pasują do tej deski to:  Bent Metal modele: Cor-Pro, Solution.

-C2X BTX to ewolucja technologii C2. Rocker między wiązaniami jest krótszy i bardziej agresywny. Sekcje camberowe zaczynają się już pod wiązaniami, przez co mamy jeszcze większe wsparcie przy dużych prędkościach. C2X jest przeznaczone dla zaawansowanych Riderów. Mervin Mfg patent.

-Aspen/Paulownia/ to rdzeń złożony z 2 rodzajów drewna. Aspen dla wzmocnienia deski, Paulownia dla obniżenia wagi. Rdzeń ten nadaje desce bardzo mocnego popa. Wszystkie rdzenie są produkowane od postaw w fabryce Mervin Mfg.

-Magne-Traction® to specjalna pofalowana krawędź o 7 punktach kontaktowych. Normalna deska posiada tylko 2. Dzięki temu deska dużo stabilniej jeździ na krawędzi, szczególnie pokazując to na twardym lub oblodzonym stoku. Magne Traction® nie trzeba ostrzyć tak często jak zwykłej krawędzi, aby nadal cieszyć się niewiarygodnym trzymaniem podczas jazdy. Patent Mervin Mfg.

-Tri-Ax / Bi-Ax Fiberglass Combo, włókno szklane kładzione poprzecznie i wzdłużnie dla jeszcze większego popa i kontroli na deską

-Eco Sublimated Polytop górna warstwa deski zrobiona z wytrzymałych a zarazem ekologicznych materiałów.

-Twin Tip czyli taki sam przód jak i tył

-Sintered Base to bardzo szybki ślizg spiekany 

-Birch Internal Sidewalss wzmocnienia poprowadzone wzdłuż ścian bocznych deski, dzięki czemu deska jest wytrzymalsza i oferuje jeszcze więcej popu i kontroli.

-UHMW Sintered Sidewalls to bardzo odporne na uderzenia ścianki boczne deski

 wyprodukowane w technologii spiekania

-UHMW TIP/TAIL Impact Deflection wzmocniony przód i tył deski sprawia że konstrukcja jest bardziej odporna na uderzenia.

- Grafikę zaprojektował James Johnson.

-Flex 7 dla wszystkich długości

-Handbuilt in the USA w Mevin Mfg czyli najbardziej ekologicznej fabryce snowboardowej na świecie. Dotyczy to materiałów, recyclingu i energii zasilającej fabrykę.

Płeć
Mężczyna
Rocznik
2022 r.
841049094137

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj