PRODUKTY ARCHIWALNE Deska Snowboardowa Lib Tech ORCA 21SN035 Lib Tech

Deska Snowboardowa Lib Tech ORCA

21SN035

Travis Rice i jego dziecko w którym rdzeń deski jest wykonany technologii Horsepower - bardzo lekki w responsywny. Krótka krawędź efektywna, mocny side cut i pop dają tej desce właściwości niespotykane w żadnym innym snowboardzie. 

 
Długość

Travis Rice i jego dziecko w którym rdzeń deski jest wykonany technologii Horsepower - bardzo lekki w responsywny. Krótka krawędź efektywna, mocny side cut i pop dają tej desce właściwości niespotykane w żadnym innym snowboardzie. Travis twierdzi ,że tą deskę bierzesz o 3-6 cm krótszą a i tak wszędzie będzie zostawiała konkurencję w tyle. Sugerowane wiązania które idealnie pasują do tej deski to:  Bent Metal modele: Axtion, Transfer, Cor-Pro. Każda sprzedana deska wspiera organizację www.orcaconservancy.org która chroni orki.

- C2X BTX to ewolucja technologii C2. Rocker między wiązaniami jest krótszy i bardziej agresywny. Sekcje camberowe zaczynają się już pod wiązaniami, przez co mamy jeszcze większe wsparcie przy dużych prędkościach. C2X jest przeznaczone dla zaawansowanych Riderów. Mervin Mfg patent.

-Magne-Traction® to specjalna pofalowana krawędź o 7 punktach kontaktowych. Normalna deska posiada tylko 2. Dzięki temu deska dużo stabilniej jeździ na krawędzi, szczególnie pokazując to na twardym lub oblodzonym stoku. Magne Traction® nie trzeba ostrzyć tak często jak zwykłej krawędzi, aby nadal cieszyć się niewiarygodnym trzymaniem podczas jazdy. Patent Mervin Mfg.

-Aspen/Paulownia to rdzeń złożony z 2 rodzajów drewna w technologii Horse Power by obniżyć wagę deski. Aspen dla wzmocnienia deski, Paulownia dla obniżenia wagi. Rdzeń ten nadaje desce bardzo mocnego popa. Wszystkie rdzenie są produkowane od postaw w fabryce Mervin Mfg.

-Bazalt/Tri-Ax/Bi-Ax Fiber to technologia Horse Power czyli mieszanka włókna szklanego i  włókna bazaltowego. Dzięki bazaltowi deska ma ogromnego popa/sprężystość nie będąc przy tym bardzo twardą. Dodatkowym plusem jest znacznie obniżenie wagi snowboardu.

-Directional, inserty są przesunięte w stronę taila a deska taliowana w kierunku taila.

-Bio Beans Top Sheet to laminat zrobiony z odpowiednio przetworzonej fasoli. Do tego całość razem z lakierem wodnym jest ekologiczna i nieszkodliwa dla ludzi pracujących w manufakturze.

-Sintered Base Material ślizg spiekany.  

-UHMW Sintered Sidewalls to bardzo odporne na uderzenia ścianki boczne deski

wykonane w technologii spiekania.

-Birch Internal Sidewalss wzmocnienia poprowadzone wzdłuż ścian bocznych deski, dzięki czemu deska jest wytrzymalsza i oferuje jeszcze więcej popu i kontroli.

-UHMW TIP/TAIL Impact Deflection wzmocniony przód i tył deski sprawia że konstrukcja jest bardziej odporna na uderzenia.

-Grafikę zaprojektował Mike Parillo.

- Flex 7 dla 138, 144, 147, 150, 153, 156, 159, 162.

- Handbuilt in the USA w Mevin Mfg czyli najbardziej ekologicznej fabryce snowboardowej na świecie. Dotyczy to materiałów, recyclingu i energii zasilającej fabrykę.

Płeć
Mężczyna
Rocznik
2022 r.
841049093307

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj