Deski snowboardowe Deska Snowboardowa ROXY XOXO 21SN055 ROXY

Deska Snowboardowa ROXY XOXO

21SN055
1 956,00 zł

Xoxo posiada profil C3 „camber od Mervina”, co czyni ją niesamowicie jeżdżącą na krawędzi deską. Dzięki temu deska posiada też niesamowity pop. Jest to sprzęt dla dobrze jeżdżących dziewczyn które chcą uniwersalnej deski błyskawicznie reagującej na ich polecenia.

 
Długość
Brak w magazynie

Xoxo posiada profil C3 „camber od Mervina”, co czyni ją niesamowicie jeżdżącą na krawędzi deską. Dzięki temu deska posiada też niesamowity pop. Jest to sprzęt dla dobrze jeżdżących dziewczyn które chcą uniwersalnej deski błyskawicznie reagującej na ich polecenia. Sugerowane wiązania które idealnie pasują do tej deski to:  Bent Metal model Stylist, Forte.

-C3 BTX to camber „od Mervin’a”, micro rocker pomiędzy wiązaniami przechodzący w regularny camber. Jest to bardzo agresywny kształt dla zaawansowanych riderów, którzy oczekują pełnej kontroli i bardzo szybkiej reakcji deski przy bardzo szybkiej jeździe. Dzięki micro rockerowi deska lepiej jeździ w puchu i jest łatwiejsza przy małych prędkościach. Mervin Mfg patent.

-Magne-Traction® to specjalna pofalowana krawędź o 7 punktach kontaktowych. Normalna deska posiada tylko 2. Dzięki temu deska dużo stabilniej jeździ na krawędzi, szczególnie pokazując to na twardym lub oblodzonym stoku. Magne Traction® nie trzeba ostrzyć tak często jak zwykłej krawędzi, aby nadal cieszyć się niewiarygodnym trzymaniem podczas jazdy. Patent Mervin Mfg.

-twin tip tej samej długości nose i tail

-rdzeń Full Hearted do którego użyto miększego gatunku drewna by początki były jeszcze łatwiejsze

-TNT Base to bardzo szybki ślizg tłoczony z podwójną warstwą fluoru dzięki której ślizg ten jest złotym środkiem pomiędzy klasycznym nie wymagającym pielęgnacji ślizgiem tłoczonym i wymagającym codziennego smarowania ślizgiem spiekanym.  

-flex 3 dla 139, 142, 4 dla 145, 149, 5 dla 152

-deska wyprodukowana ręcznie w USA

Płeć
Kobieta
Rocznik
2022 r.
841049094670

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj