Gogle Atomic Revel Racing PRODUKTY ARCHIWALNE Gogle Atomic Revel Racing AN5105356 Atomic
Gogle Atomic Revel Racing PRODUKTY ARCHIWALNE Gogle Atomic Revel Racing AN5105356 Atomic
PRODUKTY ARCHIWALNE Gogle Atomic Revel Racing AN5105356 Atomic
PRODUKTY ARCHIWALNE Gogle Atomic Revel Racing AN5105356 Atomic

Gogle Atomic Revel Racing

AN5105356

Gogle narciarskie Atomic Revel Racing to gogle specjalnie dopasowane do kasków z linii Redster. Nie mają sobie równych, zarówno pod względem dopasowania, jak i przejrzystości!

 
Kolor
  • Niebieski

Gogle narciarskie Atomic Revel Racing to gogle specjalnie dopasowane do kasków z linii Redster. Nie mają sobie równych, zarówno pod względem dopasowania, jak i przejrzystości – używają je najlepsi zawodnicy teamu Atomic startujący w zawodach Pucharu Świata. Revel Racing posiadają średniej wielkości ramki, a system Live Fit pozwala idealnie dostosować ich kształt do twarzy użytkownika już po pierwszym założeniu. Gogle te zapewniają niezrównane pole widzenia we wszystkich kierunkach. Wyposażone są w najwyższej jakości podwójne szybki sferyczne (kategoria 3) z wielowarstwową powłoką, które chronią przed silnym światłem, zapobiegając zmęczeniu oczu. W komplecie znajdują się też zapasowe szybki, przeznaczone na warunki ze słabym oświetleniem (kategoria 1). Wszystkie szybki Revel zapewniają 100% ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB i posiadają system zapobiegający parowaniu, są też odporne na uderzenia i zarysowania. Jak wszystkie gogle marki Atomic, Revel Racing zaprojektowane zostały w samym sercu austriackich Alp i wyprodukowane w Europie.

Dane techniczne:

- Wielowarstwowa powłoka szyb
- Szybka zmiana szybek
- Kompatybilność z kaskiem
- Szerokie pole widzenia
- Szyba S3 i S1

Płeć
Mężczyna
Szyba
+
S3 i S1, Wielowarstwowa powłoka szyb, UVA i UVB, Zeiss
Oprawka
Live Fit
1000000000371

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj