PRODUKTY ARCHIWALNE Gogle Atomic Savor Photochromic AN5105284 Atomic

Gogle Atomic Savor Photochromic

AN5105286

Gogle narciarskie Atomic Savor Photochromic to nowe wysokiej jakości gogle, które dzięki fotochromatycznej szybce doskonale sprawdzają się w zmiennych warunkach pogodowych!

 
Kolor
  • Biały
  • Czarny

Atomic Savor Photochromics to jeden z topowych modeli, który, dzięki fotochromatycznej szybce, doskonale sprawdza się w zmiennych warunkach pogodowych, automatycznie dostosowując kolor do ilości światła. Gdy robi się ciemniej, szybka jaśnieje, a kiedy pojawia się słońce – przyciemnia się, by ochronić oczy przed ostrym światłem. Podwójne, cylindryczne szybki posiadają też wielowarstwową powłokę, która zapobiega zmęczeniu oczu. Podobnie jak wszystkie inne modele z linii Savors, gogle te mają modny wygląd. Zapewnia go większych rozmiarów ramka, która nie tylko celnie trafia w trendy, ale też zapewnia wygodę, ponieważ świetnie pasuje do kształtu twarzy większości narciarzy. Komfort, to również zasługa systemu Live Fit – umieszczona wokół ramki elastyczna konstrukcja w kształcie litery Y oraz trójwarstwowa pianka doskonale odwzorowują kształt twarzy, zapewniając precyzyjne i błyskawiczne dopasowanie. Jak wszystkie gogle marki Atomic, Savor Photochromics zaprojektowane zostały w samym sercu austriackich Alp i wyprodukowane w Europie.

Dane techniczne:

- Cylindryczne podwójne szybki
- Szybka zmiana szybek
- Kompatybilność z kaskiem
- Szyba fotochromatyczna

Płeć
Mężczyna
Technologie
Cylindryczne podwójne szybki, Szybka zmiana szybek, Kompatybilność z kaskiem, Szyba fotochromatyczna
Szyba
Phtochromatic
Oprawka
Live Fit
1000000000371

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj