PRODUKTY ARCHIWALNE Golf Descente PARRY DWMQGB10  93 Descente

Golf Descente PARRY

DWMQGB10 93

Golf Descente PARRY to nowość tegorocznej kolekcji. Wykonany z materiału Tricot Velour. Zapinany pod szyją na krótki zamek, z osłoną na brodę.

 
Rozmiary męskie

Golf Descente PARRY to nowość tegorocznej kolekcji. Wykonany z elastycznej, miękkiej tkaniny Tricot Velour. Zapinany pod szyją na krótki zamek, z osłoną na brodę. Na piersi kontrastowa dzianina oraz logo marki w stylu retro. Pod pachami panele z siatki, regulujące cyrkulację powietrza.

Filozofia Descente opiera się funkcjonalności. To ona właśnie stanowi początek, a zarazem i koniec każdego projektu. Efektem licznych badań i doświadczeń nad potrzebami użytkownika oraz właściwościami materiałów są produkty, które zachwycają minimalistyczną formą, komfortem i wydajnością. Ich sportowy, nowoczesny design i najnowocześniejsze technologiczne rozwiązania od lat zachwycają miłośników zimowych sportów.

Płeć
Mężczyna
Materiał
Tricout Velour
Rocznik
2021 r.
Dopasowanie
Regular
4548204235478

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj