PRODUKTY ARCHIWALNE Impregnat Toko Textile Proof 250 ml impr toko tex 250ml

Impregnat Toko Textile Proof 250 ml

impr toko tex 250ml

Toko Textile Proof to wysokiej jakości impregnat do kazdego rodzaju wierzchniej odzieży technicznej. Zabezpiecza ubrania przed wodą i nie ogranicza ich oddychalności. Idealny do odzieży membranowej.

 

Toko Textile Proof jest środkiem niezbędnym do zachowania wodoodpornych właściwości tkanin zewnętrznych i zachowania ich elastyczności. Jego działanie polega na zabezpieczeniu odzieży przed chłonięciem wilgoci z zewnątrz. Równomiernie nałożony na całą powierzchnię tworzy ochronną warstwę, która jest całkowicie odporna na wilgoć. Krople wody w postaci deszczu, topniejącego śniegu czu rosy spływają z niej, nie wnikając w głąb tkaniny.

Zabezpieczając odzież przed wilgocią nie ogranicza jej oddychalności. Impregunje pojedyńcze włókna, a nie powierzchnię materiału. nie tworzy przez to jednolitej warstwy, pozwalając parze wodnej na swobeodny przepływ na zewnątrz.

Doskonale sprawdza sie dla każdego rodzaju odzieży sportowej, letniej i zimowej. Wspomaga działanie membran.

Aby uztyskać najlepsze efekty należy stosować się do zaleceń producenta. Impregnacja musi być wykonywana na czystą i suchą odzież, pozbawioną tłustych i trudno usuwalnych plam. Odzież powina być wyprana w wysokiej jakości środkach przeznaczonych do prania odzieży technicznej.

Pojemność
250 ml

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj