PRODUKTY ARCHIWALNE Kask Atomic Affinity W AN5005332 Atomic

Kask Atomic Affinity W

AN5005330

Atomic Affinity to kolejny przedstawiciel popularnej linii damskich kasków dedykowanych progresywnym narciarkom all mountain.

 
Rozmiar
Kolor
  • Biały
  • Szary

Atomic Affinity to kolejny przedstawiciel popularnej linii damskich kasków dedykowanych progresywnym narciarkom all mountain. Wyposażony jest w umieszczony w tylnej części system regulacji, który ułatwia perfekcyjne dopasowanie jego rozmiaru do kształtu głowy. Posiada też odpinane nauszniki kompatybilne z systemem audio oraz wyjmowaną, nadającą się do prania wewnętrzną, pełną wyściółkę – cały ten zestaw chętnie odepniesz w ciepłe, wiosenne dni. Odpowiednią termoregulację w każdych warunkach zapewnia dwutorowy system aktywnej wentylacji – Active Dual Zone Venting, a najwyższą ochronę – twarda skorupa ABS. Modny wygląd i niewielkie rozmiary sprawiają, że Nomad jest bardzo stylowy. Jak wszystkie kaski marki Atomic, Affinity zaprojektowany został w siedzibie firmy, w samym sercu austriackich Alp.

Płeć
Mężczyna
Rocznik
2017 r.
Technologie
Live Fit,
Regulowany rozmiar
+
Regulowana wentylacja
+
Garda
-
Szyba
-
1000000000372

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj