Kaski Kask ATOMIC COUNT AN5005550 Atomic

Kask ATOMIC COUNT

AN5005550
439,00 zł

Atomic Count to kask all-mountain in-mold, stworzony, aby chronić Twoją głowę od jakichkolwiek - drzew, skała lub lodu.

 
Rozmiar
Wybierz inne opcje produktu

Drzewa, skały, lód – wyzwaniem dla kasków all-mountain, takich jak Atomic Count, jest to, że trafienia mogą pochodzić z dowolnego miejsca. Kask ma mocną konstrukcję in-mold, która zapewnia bezpieczeństwo z dowolnego kierunku. Otrzymujesz komfort natychmiastowego indywidualnego dopasowania dzięki Live Fit, które dopasowuje się do Twojej głowy w momencie, gdy go założysz, a także systemowi dopasowania 360° z regulacją wysokości, aby utrzymać go na głowie przez cały dzień. Strap Station zapobiega skręcaniu się gogli, a kask jest dopasowany do naszych gogli Count - bo kto nie chce, aby jego kask i gogle dobrze razem wyglądały?

WYŚCIÓŁKA 3M™ X-STATIC

Zaawansowana technicznie wyściółka ma właściwości bakteriobójcze i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

HOLO CORE

Ta unikalna struktura „wytłaczanki do jajek” tworzy rozszerzoną strefę zgniotu, aby zapewnić maksymalną amortyzację. Model ten wyposażono również w otwory wentylacyjne, dzięki czemu zapewnia ochłodę i jest lżejszy. A to oznacza do 30% wyższą ochronę przed uderzeniami, niż wymagają tego branżowe normy bezpieczeństwa.

360° FIT SYSTEM

Progresywny system 360° Fit System pozwala idealnie dopasować kask tak, aby pasował nie tylko do rozmiaru głowy, ale także jej kształtu. Aby uzyskać 100% wygodę, można również wyregulować wysokość kasku.

IN-MOLD SHELL

Kaski in-mold są bezpośrednio odlewane z formy. Pianka EPS jest formowana w skorupie PC, dzięki czemu uzyskuje się zapewniającą doskonałą ochronę, lekką konstrukcję.

STRAP STATION

Innowacyjne, odblaskowe mocowanie paska zapobiega przesuwaniu się gogli oraz skręcaniu się pasków.

Płeć
Unisex
Rocznik
2022 r.
Szyba
-
887445225980

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj