PRODUKTY ARCHIWALNE Kask ATOMIC COUNT JR AN5005996 Atomic

Kask ATOMIC COUNT JR

AN5005996

Atomic Count Jr to kask typu in-mold ze specjalnym systemem Ear Fit, który chroni przed wiatrem i daje uszom, a także Strap Station, który zapobiega przekręcaniu się gogli.

 
Rozmiar

W przypadku kasków dla dzieci, bezpieczeństwo jest priorytetem - a nasz kask Atomic Count Jr posiada konstrukcję in-mold, która zapewnia młodym narciarzom wszelką ochronę, nawet przekraczającą standardy branżowe. Oczywiście priorytetem numer dwa jest czuć się komfortowo i wyglądać fajnie! Aby upewnić się, że tak jest, zrobiliśmy go naprawdę lekkim i nadaliśmy mu design inspirowany freeski. Dodaliśmy specjalny system Ear Fit, który współpracuje ze sznurkiem ściągającym, aby utrzymać wiatr na zewnątrz, oraz Strap Station, aby utrzymać gogle na miejscu. Bądź bezpieczny, trzymaj się ciepło, baw się dobrze...

 

Holo Core

Ta unikalna konstrukcja „kartonu na jajka” tworzy rozszerzoną strefę zgniotu dla maksymalnego pochłaniania wstrząsów. Jest również wyposażona w otwory wentylacyjne, dzięki czemu w kasku jest chłodniej i jest on lżejszy. Oznacza to także do 30% wyższą ochronę przed uderzeniami, niż wymagają tego branżowe normy bezpieczeństwa.

 

360° Fit System

Ten progresywny System dopasowania (360° Fit System) pozwala dopasować kask nie tylko do obwodu głowy, ale także do kształtu głowy. Można go również regulować na wysokość, aby uzyskać w 100% spersonalizowany komfort.

 

Ear Fit System

Ear Fit System to specjalny System dopasowania nauszników. Współpracuje on z wszytą gumką, którą można zacisnąć, zapewniając ciepło i ochronę uszu.

 

In-Mold Shell

Kaski wykonane w technologii In-mold są produkowane bezpośrednio w formie. Pianka EPS jest formowana w obudowie z poliwęglanu, co zapewnia bardzo bezpieczną i lekką konstrukcję.

 

Strap Station

Nasz innowacyjny System Strap Station utrzymuje gogle na miejscu i zapobiega skręceniu się opaski.

Płeć
Dziecko
Rocznik
2023
887445224846

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj