Kaski Kask ATOMIC FOUR JR AN5006092 Atomic

Kask ATOMIC FOUR JR

AN5006092
349,00 zł Ostatnie sztuki

Atomic Count Jr to kask typu in-mold ze specjalnym systemem Ear Fit, który chroni przed wiatrem i daje uszom, a także Strap Station, który zapobiega przekręcaniu się gogli.

 
Rozmiar

Atomic Four JR to pełny pakiet ochronny dla młodych narciarzy, a wszystko to w tym samym niskoprofilowym stylu, co dorosłe modele Atomic Four. W ramach tego, możesz teraz zdjąć wyściółkę i jeździć z czapką i goglami pod skorupą, jeśli chcesz. Jest wygodny i przewiewny, a do tego wyposażony w Atomic Aircon, zaawansowany system chłodzenia, który aktywnie odsysa gorące powietrze z głowy. I oczywiście, jak wszystkie kaski Atomic, zapewnia najwyższą ochronę - dzięki skorupie i rdzeniowi Atomic Holo Core, który absorbuje wstrząsy i zapewnia ochronę przed uderzeniami o 30% wyższą niż wymagają tego standardy przemysłowe.

 

Holo Core

Ta unikalna konstrukcja „kartonu na jajka” tworzy rozszerzoną strefę zgniotu dla maksymalnego pochłaniania wstrząsów. Jest również wyposażona w otwory wentylacyjne, dzięki czemu w kasku jest chłodniej i jest on lżejszy. Oznacza to także do 30% wyższą ochronę przed uderzeniami, niż wymagają tego branżowe normy bezpieczeństwa.

 

Fit System

Nasze kaski można ręcznie regulować na wysokość i dopasować za pomocą małego pokrętła z tyłu głowy, dla jeszcze bardziej precyzyjnego dopasowania.

 

In-Mold Shell

Kaski wykonane w technologii In-mold są produkowane bezpośrednio w formie. Pianka EPS jest formowana w obudowie z poliwęglanu, co zapewnia bardzo bezpieczną i lekką konstrukcję.

Płeć
Dziecko
Rocznik
2023
Szyba
-
887445272939

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj