• -20%
Kaski Kask ATOMIC MENTOR JR AN5005868 Atomic

Kask ATOMIC MENTOR JR

AN5005868
239,00 zł SALE -20%
191,20 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 239,00 zł / Najniższa przecena w ciągu ostatnich 30 dni: 191,20 zł

Bezpieczny, stylowy i lekki - Atomic Mentor JR to idealny kask dla wszystkich zapalonych młodych narciarzy.

 
Rozmiar
Brak w magazynie

Wygoda i kolorowe wzornictwo to znaki rozpoznawcze kasku narciarskiego Atomic Mentor JR. Młodym narciarzom szczególnie podoba się jego niski profil, wzorowany na modelach przeznaczonych dla dorosłych. Jednocześnie, co docenią rodzice, jest też niezwykle bezpieczny. Technologia in-mold, w której wykonany jest kask, to gwarancja bezpieczeństwa. Regulacja rozmiaru pozwala idealnie dopasować kask, tak by pewnie przylegał do głowy, a wyjmowaną wyściółkę można prać. Ponadto stały przepływ powietrza w systemie pasywnej wentylacji zapobiega przegrzaniu głowy młodego narciarza. Tak jak wszystkie nasze kaski, również ten model w pełni zaprojektowano i opracowano w siedzibie firmy Atomic.

FIT SYSTEM
Nasze kaski można dodatkowo ręcznie dopasowywać pod kątem wysokości oraz regulować małym pokrętłem umieszczonym z tyłu, tak aby uzyskać jeszcze dokładniejsze przyleganie.

AIRCON VENTING
Aircon to nasz najbardziej zaawansowany system chłodzenia. Technologia Holo Core ma więcej szerszych kanałów powietrznych w każdej warstwie kasku, przez które gorące powietrze wydostaje się na zewnątrz. Otwory wentylacyjne aktywnie odprowadzają ciepło.

IN-MOLD SHELL
Kaski in-mold są bezpośrednio odlewane z formy. Pianka EPS jest formowana w skorupie PC, dzięki czemu uzyskuje się zapewniającą doskonałą ochronę, lekką konstrukcję.

REMOVABLE AND WASHABLE FULL CAP LINING

Płeć
Dziecko
Rocznik
2021 r.
Technologie
Aircon Venting Removable and Washable Full Cap Lining Fit System In-Mold Shell
Szyba
-
887445220541

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj