PRODUKTY ARCHIWALNE Kask ATOMIC SAVOR AN5006170 Atomic

Kask ATOMIC SAVOR

AN5006170M

Savor to kask Atomic'a przeznaczony do jazdy po stoku: wszystko czego potrzebujesz i nic czego nie potrzebujesz.

 

 
Rozmiar

Baw się dobrze, zachowaj prostotę, jeździj na nartach z uśmiechem - to filozofia kasku Atomic Savor. Aby to osiągnąć, kask został zaprojektowany tak, by był wygodny, elegancki i super bezpieczny. Kask został zbudowany w oparciu o Holo Core, specjalną konstrukcję, która zapewnia do 30% wyższą ochronę przed uderzeniami niż wymagają tego branżowe standardy bezpieczeństwa, przy jednoczesnym zachowaniu super lekkości kasku. Kask posiada również system 360° Fit z regulacją wysokości, wkładki Atomic Live Fit, które błyskawicznie dopasowują się do głowy oraz system Active Aircon Venting, który pozwala na ręczną regulację otworów wentylacyjnych w celu zapewnienia odpowiedniego przepływu powietrza. Wszystko, czego potrzebujesz. Nic, czego byś nie potrzebował.

 

Holo Core

Ta unikalna konstrukcja „kartonu na jajka” tworzy rozszerzoną strefę zgniotu dla maksymalnego pochłaniania wstrząsów. Jest również wyposażona w otwory wentylacyjne, dzięki czemu w kasku jest chłodniej i jest on lżejszy. Oznacza to także do 30% wyższą ochronę przed uderzeniami, niż wymagają tego branżowe normy bezpieczeństwa.

 

360° Fit System

Ten progresywny System dopasowania (360° Fit System) pozwala dopasować kask nie tylko do obwodu głowy, ale także do kształtu głowy. Można go również regulować na wysokość, aby uzyskać w 100% spersonalizowany komfort.

 

ABS Hard Shell

Kaski o twardej skorupie są zbudowane głównie z tworzywa ABS. Ta zewnętrzna powłoka zostaje przyklejona do rdzenia z EPS, tworząc dwuczęściową konstrukcję, która zapewnia wysoką trwałość i najwyższą ochronę przed uderzeniami.

 

Active Aircon Venting

Aircon to nasz najbardziej zaawansowany System chłodzenia. Holo Core oferuje więcej szerokich wlotów powietrza w każdej warstwie kasku, co zapewnia gorącemu powietrzu drogę ucieczki, zaś regulowane otwory wentylacyjne odsysają ciepło z okolic głowy.

Płeć
Unisex
Rocznik
2023
887445275565
887445275565

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj