Kask ATOMIC SAVOR VISOR PHOTO PRODUKTY ARCHIWALNE Kask ATOMIC SAVOR VISOR PHOTO AN5006282 Atomic
Kask ATOMIC SAVOR VISOR PHOTO PRODUKTY ARCHIWALNE Kask ATOMIC SAVOR VISOR PHOTO AN5006282 Atomic
PRODUKTY ARCHIWALNE Kask ATOMIC SAVOR VISOR PHOTO AN5006282 Atomic
PRODUKTY ARCHIWALNE Kask ATOMIC SAVOR VISOR PHOTO AN5006282 Atomic

Kask ATOMIC SAVOR VISOR PHOTO

AN5006282

Atomic Savor Visor Photo łączy wszystkie Twoje kaski w jeden z najbardziej adaptowalnych hełmów z goglami na rynku.

 
Rozmiar

Kask Atomic Savor Visor Photo łączy w sobie dwa podstawowe elementy: kask i gogle, czyniąc je jednym - wszystko to w ramach misji Savor, która ma na celu ułatwienie i uprzyjemnienie jazdy na nartach. Kask zbudowany jest wokół rdzenia Holo Core, który zapewnia najwyższą ochronę, pozostając jednocześnie lekkim i przewiewnym. Regulowane ustawienia wizjera pozwalają na noszenie okularów pod spodem, jeśli chcesz. Wysokiej jakości technologia Atomic Photochromic Lens szybko dostosowuje odcień w odpowiedzi na zmiany warunków oświetleniowych, aby chronić Cię przed odblaskami. System Live Fit błyskawicznie dopasowuje się do głowy, a regulowana wysokość 360° Fit System zapewnia dobre dopasowanie przez cały dzień.

 

 

Holo Core

Ta unikalna konstrukcja „kartonu na jajka” tworzy rozszerzoną strefę zgniotu dla maksymalnego pochłaniania wstrząsów. Jest również wyposażona w otwory wentylacyjne, dzięki czemu w kasku jest chłodniej i jest on lżejszy. Oznacza to także do 30% wyższą ochronę przed uderzeniami, niż wymagają tego branżowe normy bezpieczeństwa.

 

Photochromic Lens Technology

Nasze szyby fotochromatyczne reagują na zmianę natężenia światła przez ściemnianie się. Kiedy jest ciemno, stają się jaśniejsze. Kiedy natomiast wyjdzie słońce, szyba przyciemnia się, aby chronić Cię przed światłem.

 

Live Fit

Pady wykonane z gąbki Live Fit otaczają głowę ze wszystkich stron i dopasowują się do jej kształtu, by natychmiast zapewnić indywidualne dopasowanie. Tłumią także uderzenia, zmniejszając efekty wypadków.

 

ABS Hard Shell

Kaski o twardej skorupie są zbudowane głównie z tworzywa ABS. Ta zewnętrzna powłoka zostaje przyklejona do rdzenia z EPS, tworząc dwuczęściową konstrukcję, która zapewnia wysoką trwałość i najwyższą ochronę przed uderzeniami.

 

Visor ID Lens

ID to skrót od Integrated Design, co oznacza, że krawędź gogli idealnie dopasowuje się do krzywizny kasku, maksymalizując pole widzenia i oferując lepszą ochronę przed wiatrem i śniegiem.

Płeć
Unisex
Rocznik
2023
887445309017

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj