Kask Head Knight Pro PRODUKTY ARCHIWALNE Kask Head Knight Pro 324035 Head
Kask Head Knight Pro PRODUKTY ARCHIWALNE Kask Head Knight Pro 324035 Head
PRODUKTY ARCHIWALNE Kask Head Knight Pro 324035 Head
PRODUKTY ARCHIWALNE Kask Head Knight Pro 324035 Head

Kask Head Knight Pro

324035

Kask Head Knight Pro to najlepsza ochrona i wyjątkowy styl. Zintegrowane szyby pozwalają na swobodną jazdę w okularach i spowodują, że zapomnisz czym są gogle.

 
Rozmiar
Kolor
  • Biały
  • Czarny

Kask Head Knight Pro to najlepsza ochrona i wyjątkowy styl. Zintegrowane szyby pozwalają na swobodną jazdę w okularach i spowodują, że zapomnisz czym są gogle. Kask KNIGHT PRO z wbudowaną szybą, to najlepsza ochrona w stylowej oprawie dla wszystkich narciarzy. Dwie, wymienne szyby to nie tylko idealne rozwiązanie dla narciarzy i rider'ów noszących okulary, ale również ochrona UV 400 i powłoka anti-fog. Idealne dopasowanie tego lekkiego kasku zapewnia 2D customisation, a ocieplina Primaloft i osłona szyi dbają o odpowiedni mikroklimat wewnątrz kasku.

Dane techniczne:
Zimowa wkładka wykonana jest z miękkiego polaru
Wentylacja Thermal wyciąga ciepłe, wilgotne powietrze z dala od głowy, ale nie pozwala na zimne powietrze
Head Visor szyba ochrania przed wiatrem, stanowi tarcza ochronna UV, która pozwala jeździć narciarzy noszenie okularów korekcyjnych.
Neckgator zapewnia komfort i ciepło do noszącego kasku. Dodaje, komfort, dopasowanie i wyłącza elementy. Primaloft to lekka podszewka, która jest zarówno wygodne i ma właściwości rozgrzewające.
EPS doskonała ochrona przy obniżonej masie.
 System regulacji rozmiaru może być zmieniana w poziomie w celu indywidualnego dostosowania kasku do głowy.

1000000000550

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj