Kask Head Knight Pro + Zapasowe Szyby PRODUKTY ARCHIWALNE Kask Head Knight Pro + Zapasowe Szyby 320426 Head
Kask Head Knight Pro + Zapasowe Szyby PRODUKTY ARCHIWALNE Kask Head Knight Pro + Zapasowe Szyby 320426 Head
PRODUKTY ARCHIWALNE Kask Head Knight Pro + Zapasowe Szyby 320426 Head
PRODUKTY ARCHIWALNE Kask Head Knight Pro + Zapasowe Szyby 320426 Head

Kask Head Knight Pro + Zapasowe Szyby

320426

Kask Head Knight Pro + Zapasowe Szyby to najlepsza ochrona i wyjątkowy styl. Zintegrowane szyby pozwalają na swobodną jazdę w okularach i spowodują, że zapomnisz czym są gogle.

 
Rozmiar
Kolor
  • Biały
  • Czarny

Kask Head Knight Pro + Zapasowe Szyby to najlepsza ochrona i wyjątkowy styl. Zintegrowane szyby pozwalają na swobodną jazdę w okularach i spowodują, że zapomnisz czym są gogle. Kask KNIGHT PRO z wbudowaną szybą, to najlepsza ochrona w stylowej oprawie dla wszystkich narciarzy. Dwie, wymienne szyby to nie tylko idealne rozwiązanie dla narciarzy i rider'ów noszących okulary, ale również ochrona UV 400 i powłoka anti-fog. Idealne dopasowanie tego lekkiego kasku zapewnia 2D customisation, a ocieplina Primaloft i osłona szyi dbają o odpowiedni mikroklimat wewnątrz kasku.

Dane techniczne:
Zimowa wkładka wykonana jest z miękkiego polaru
Wentylacja Thermal wyciąga ciepłe, wilgotne powietrze z dala od głowy, ale nie pozwala na zimne powietrze
Head Visor szyba ochrania przed wiatrem, stanowi tarcza ochronna UV, która pozwala jeździć narciarzy noszenie okularów korekcyjnych.
Neckgator zapewnia komfort i ciepło do noszącego kasku. Dodaje, komfort, dopasowanie i wyłącza elementy. Primaloft to lekka podszewka, która jest zarówno wygodne i ma właściwości rozgrzewające.
EPS doskonała ochrona przy obniżonej masie.
 System regulacji rozmiaru może być zmieniana w poziomie w celu indywidualnego dostosowania kasku do głowy.

1000000000549

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj