Kaski i Gogle Kask Head RACHEL 323552 Head
Kaski i Gogle Kask Head RACHEL 323552 Head
  • Nowy
Kaski i Gogle Kask Head RACHEL 323552 Head
Kaski i Gogle Kask Head RACHEL 323552 Head

Kask Head RACHEL

323552
900,00 zł Ostatnie sztuki

Zdobywca nagród. Nowoczesny kask ze zintegrowaną szybą i systemem Sphere Fit. W komplecie zapasowa szyba.

 

 
Rozmiar

Kask z wbudowaną szybą, łączący zalety jednoczesnego noszenia gogli i kasku. Gwarantuje maksymalny komfort użytkowania, nie tylko osobom noszącym okulary na co dzień. Kask zapewnia nieograniczone pole widzenia oraz ochronę przed wiatrem i śniegiem. Podwójne szyby zbudowane są jak w tradycyjnych goglach, zapobiegają zaparowaniu i z łatwością, za pomocą jednego kliknięcia można je szybko wymienić. Czekający na opatentowanie system Sphere Fit dopasowuje się do głowy niczym czapka, a magnetyczna klamra Fidlock ułatwia zakładanie i ściąganie. Dodajmy do tego nowoczesny i sportowy design, a otrzymamy kask, który ma wszystko czego potrzebuje narciarz.

 

 

1.TECHNOLOGIA IN-MOLD

Amortyzująca, wewnętrzna warstwa EPS jest wstrzykiwana do twardszej, zewnętrznej warstwy poliwęglanowej, aby utworzyć jedną całość, która zapewnia doskonałą ochronę przy zmniejszonym ciężarze.

 

2.Wbudowana szyba

Visor construction to konstrukcja HEAD z wbudowaną, chroniącą przed wiatrem szybą z ochroną UV, która pozwala narciarzom na jazdę w okularach. Zaciągnięcie szyby doskonale chroni oczy podczas jazdy.

 

3.360° MICROSHELL

Specjalna warstwa poliwęglanu, która trójwymiarowo owija się wokół dolnej krawędzi kasku, co zapobiega zarysowaniom i wgnieceniom w piance kasku.

 

4.Regulowana wentylacja

Otwarcie kanałów wentylacyjnych umieszczonych na czubku kasku może być regulowane płynnie za pomoca suwaka.

 

5.MICROFUR

Zapewnia zarówno wygodę jak i ciepło. Użyty w kasku zapewnia doskonałe dopasowanie i wygodę przez cały dzień.

 

6.WEWNĘTRZNA CZAPECZKA

Miękki mikropolar z którego zrobiona jest czapeczka wewnętrzna idealnie dopasowuje się do głowy, zapobiegając powstawaniu punktów ucisku skorupy i dostawaniu się do środka niepożądanego zimnego powietrza. Zintegrowane, siatkowane fragmenty pozwalają by ciepłe powietrze i wilgoć wydostawały się na zewnątrz. W połączeniu z naszymi systemami wentylacji to perfekcyjne rozwiązanie zapewniające komfort cieplny głowy.

 

7.SPHERE FIT

Nowy i oczekujący na opatentowanie Sphere Fit dopasowuje się do głowy niczym czapka. Wygodny, komfortowy system BOA® reguluje dopasowanie kasku do każdej wielkości głowy. To nie tylko wygoda, ale również bezpieczeństwo.

 

8.BOA®

BOA®The BOA® Fit System allows you to adapt the helmet perfectly to your head, creating a snug and comfortable fit without any pressure.

 

9.NECKGATOR

To osłona szyi zapewniająca maksimum wygody i ciepła. Dopasowuje się do obwodu szyi narciarza zapewniając największy komfort noszenia.

 

10.ODPINANE NAUSZNIKI

 

11.Klamra Fidlock

Zamykająca się automatycznie klamra z możliwością łatwego i wygodnego otwarcia za pomocą jednej ręki.

 

12.System szybkiej wymiany szyb

Szyby mogą być wymienione za pomocą jednego kliknięcia. Dostosuj się do zmieniającej się pogody.

 

13.Wbudowana szyba

Innowacyjne połączenie kasku z goglami zaowocowały produktem, który wyróżnia się pod względem dopasowania, stylu i wydajności. Szyba automatycznie dopasowuje się do twarzy noszącego i chroni przed wiatrem,śniegiem i wodą.

 

14.Podwójna szyba

Podwójna szyba jest wentylowana, co zapobiega parowaniu. Dodatkowo zapewnia 100% ochrony przed promieniowaniem UV.

 

15.Szyby sferyczne

Szyba sferyczna to szyba o ustalonym pionowym i poziomym zakrzywieniu zapewniającym idealne, nie zniekształcone pole widzenia. Jest bardzo funkcjonalna a jednocześnie świetnie wygląda.

 

16.UV400 & ANTI FOG

UV400 & ANTI FOG  to maksymalna ochrona UV oraz specjalna powłoka na szybie zapewniająca zminimalizowanie parowanie szyb. Światło w górach jest intensywne, dlatego potrzebna jest najlepsza ochrona, jak również zapobieganie zaparowaniu, aby utrzymać najlepszą widoczność.

 

17.COMFORT FOAM

Gąbka zapewniająca idealny klimat wewnątrz gogli. Gwarantuje komfort oraz wyjątkowe właściwości wentylacyjne

 

18.Dodatkowa szyba

Dostępna dodatkowa szyba

 

19.W zestawie worek na kask

 

20.EN 1077: 2007 CLASS B

EN 1077: 2007 CLASS BEN 1077 jest europejska norma dla kasków narciarskich i snowboardowych, biorący pod uwagę wyniki testów zderzeniowych w celu stwierdzenia właściwości tłumiących i odpornych na pęknięcia. Klasa B tego certyfikatu certyfikuje kaski z miękkimi uszami.

 

 

 

 

KONSTRUKCJA: In-Mold Technology

ROZMIARY: XS/S (52-55 cm), M/L (56-59 cm)

KOLORY: black

VISOR: Silver: S2, VLT 20%

 

 

 

Płeć
Kobieta
Rocznik
2023
Technologie
In-Mold Technology
724794404843

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj