• Nowy
Kaski i Gogle Kask Head REV 323611 Head

Kask Head REV

323611
680,00 zł Ostatnie sztuki

Nowoczesny kask z wieloma opcjami dopasowania, w tym z regulowaną wentylacją. Opatentowany system Sphere Fit z BOA® gwarantuje idealne dopasowanie.

 

 
Rozmiar

Innowacyjny kask wyznaczający nowe standardy w zakresie komfortu i dopasowania: Sphere Fit. Czekający na opatentowanie system dopasowuje się do głowy niczym czapka, zapewniając niezwykły komfort użytkowania. Dodaj do tego wyjątkową odporność na uderzenia i masz pewność, że głowa jest właściwie chroniona. Regulowana wentylacja gwarantuje odpowiedni mikroklimat wewnątrz kasku niezależnie od warunków pogodowych, co stanowi zwieńczenie wszystkich funkcji oferowanych przez ten nowoczesny, sportowy kask.

 

TECHNOLOGIA IN-MOLD

Amortyzująca, wewnętrzna warstwa EPS jest wstrzykiwana do twardszej, zewnętrznej warstwy poliwęglanowej, aby utworzyć jedną całość, która zapewnia doskonałą ochronę przy zmniejszonym ciężarze.

 

360° MICROSHELL360° MICROSHELL

Specjalna warstwa poliwęglanu, która trójwymiarowo owija się wokół dolnej krawędzi kasku, co zapobiega zarysowaniom i wgnieceniom w piance kasku.

 

Regulowana wentylacja

Otwarcie kanałów wentylacyjnych umieszczonych na czubku kasku może być

regulowane płynnie za pomoca suwaka.

 

MICROFUR

Microfur zapewnia zarówno wygodę jak i ciepło. Użyty w kasku zapewnia doskonałe dopasowanie i wygodę przez cały dzień.

 

WEWNĘTRZNA CZAPECZKA

Miękki mikropolar z którego zrobiona jest czapeczka wewnętrzna idealnie dopasowuje się do głowy, zapobiegając powstawaniu punktów ucisku skorupy i dostawaniu się do środka niepożądanego zimnego powietrza. Zintegrowane, siatkowane fragmenty pozwalają by ciepłe powietrze i wilgoć wydostawały się na zewnątrz. W połączeniu z naszymi systemami wentylacji to perfekcyjne rozwiązanie zapewniające komfort cieplny głowy.

 

Sphere Fit

Opatentowany system Sphere Fit to swobodniy system dopasowania. Owija się wokół głowy jak czapka, tworząc przytulne i wygodne dopasowanie bez wywierania nacisku.

 

BOA®

System BOA® Fit pozwala na idealne dopasowanie kasku do głowy, tworząc zgrabne i wygodne dopasowanie bez ucisku.

 

NECKGATOR

Neckgator to osłona szyi zapewniająca maksimum wygody i ciepła. Dopasowuje się do obwodu szyi narciarza zapewniając największy komfort noszenia.

 

ODPINANE NAUSZNIKIODPINANE NAUSZNIKI

 

Klamra Fidlock

Klamra Fidloc - zamykająca się automatycznie klamra z możliwością łatwego i wygodnego otwarcia za pomocą jednej ręki.

 

EN 1077: 2007

EN 1077 jest europejska norma dla kasków narciarskich i snowboardowych, biorący pod uwagę wyniki testów zderzeniowych w celu stwierdzenia właściwości tłumiących i odpornych na pęknięcia. Klasa B tego certyfikatu certyfikuje kaski z miękkimi uszami.

 

 

KONSTRUKCJA: In-Mold Technology

ROZMIARY: XS/S (52-55 cm), M/L (56-59 cm), XL/XXL (60-63 cm)

KOLORY: black

 

 

 

Płeć
Mężczyna
Rocznik
2023
Technologie
In-Mold Technology
724794067741

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj