PRODUKTY ARCHIWALNE Kłódka Deuter TSA-Lock 39982-7000 Deuter

Kłódka Deuter TSA-Lock

39982-7000

Zamek szyfrowy Deuter TSA-Lock ze stabilną metalową obudową zapewnia bezpieczeństwo.

 

Na wszystkich lotniskach w USA i Wielkiej Brytanii bagaż jest losowo przeszukiwany. TSA-Lock® opracowany przez Travel Sentry w połączeniu z TSA może zostać otwarty przez pracowników ochrony, a następnie ponownie zamknięty. W ten sposób twój bagaż nie jest uszkodzony i pozostaje bezpieczny przez cały czas.

Zamek szyfrowy Deuter TSA-Lock ze stabilną metalową obudową zapewnia bezpieczeństwo. Ponadto zamek jest wydawany przez TSA, północnoamerykańską agencję federalną ds. Bezpieczeństwa publicznego w ruchu drogowym. Jest to ważne podczas podróży do Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Ponieważ na wszystkich lotniskach w tych krajach bagaż jest losowo badany. Z konwencjonalną blokadą bagaż byłby otwierany siłą. Jednak TSA-Lock®, opracowany wspólnie przez Travel Sentry z amerykańskim TSA, może być otwierany i zamykany przez siły bezpieczeństwa. Bagaż nie zostanie uszkodzony i pozostaje bezpieczny przez cały czas. Wskaźnik stanu wskazuje, czy bagaż został otwarty, a liczba kombinacji jest dowolnie wybierana.

Wysokość
6.5 cm
Szerokość
3 cm
Głębokość
1.5 cm
Waga
65 g
Rocznik
2018 r.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj