Kosmetycznka Deuter Wash Bag I PRODUKTY ARCHIWALNE Kosmetycznka Deuter Wash Bag I 39414 Deuter
Kosmetycznka Deuter Wash Bag I PRODUKTY ARCHIWALNE Kosmetycznka Deuter Wash Bag I 39414 Deuter
PRODUKTY ARCHIWALNE Kosmetycznka Deuter Wash Bag I 39414 Deuter
PRODUKTY ARCHIWALNE Kosmetycznka Deuter Wash Bag I 39414 Deuter

Kosmetycznka Deuter Wash Bag I

39414-3306

Wash Bag I to doskonale wyposażona kosmetyczka, pozwalająca zabrać ze sobą wszystko co niezbędne. Wyposażona w dużą ilośc kieszonek daje mozliwość posegregowania przyborów kosmetycznych i ich bezpiecznego transportu.

 
Kolor
  • Czerwony
  • Czarny
  • Niebieski
  • Zielony

Im więcej masz miejsca, tym więcej ze sobą zabierzesz. Deuter Wash Bag I jest niewielką, ale bardzo pojemną kosmetyczką. Pozwala zabrać wszystko to co niezbędne podczas wyjazdu. Mieści wszystkie przydatne przybory kosmetyczne. Pozwala dowolnie je segregować, bezpiecznie przechowywać i transportować.

Sprawdza się podczas każdego rodzaju wypraw: na górskich szlakach, na biwakach, szkolnych wieczkach, podróżach camperami, autostopem, rowerami, podczas rejsów. Sprawdza się wszędzie tam gdzie ważne jest, by wygodnie korzystać z własnych kosmetyków i przyborów do higieny osobistej. Pozwala szybko i łatwo rozmieścić się bez konieczności rozpakowywania zawartości. W hotelach, schroniskach, pod namiotem, podczas noclegu pod gołym niebem, w szkolnej bursie, u znajomych. Wszędzie tam gdzie na chwilę potrzebujesz zadbać o swoja intymność.

Wyposażona w duża ilość przegródek Deuter Wash Bag I daje możliwość wygodnego i bezpiecznego rozmieszczenia przyborów. Dwie zapinane na zamki błyskawiczne siatkowe kieszenie są najbardziej przewiewne, dzięki czemu można w nich schować przedmioty, które nie zdążyły wyschnąć podczas postoju. Siatka pozwala również na łatwą lokalizacje umieszczonych przyborów. Duża zapinana na zamek kieszeń główna pomieści resztę przedmiotów: większe kosmetyki lub przybory osobiste.

Dzięki wszytemu hakowi kosmetyczkę można łatwo zawiesić. Nie musisz się więc obawiać o brak półek czy kontakt z niekoniecznie najczystszymi meblami. Saszetkę można zawiesić pod prysznicem. Materiał z którego jest wykonana szybko schnie, a zamki wykonane są z materiałów nierdzewnych.

Kosmetyczka po spakowaniu składa się zapinaną na klamrę całość. Jest niewielka i łatwo się ją transportuje. Nie można do niej zapakować za dużo, dzięki czemu zajmuje mało miejsca.

Szczegóły wyposażenia:

  • Dwie siatkowe kieszenie zapinane na zamek
  • Kieszeń główna, zapinana na zamek
  • Duża klamra ułatwia zapinanie
  • Duży hak do zawieszania na wieszaku

 

Wysokość
16 cm
Szerokość
19 cm
Głębokość
3 cm
Waga
100 g
Płeć
Unisex
Rozmiar
1-15 litrów
Materiał
100D Pocket Rip Mini
Rocznik
2019 r.
4046051048857

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj