Kosmetycznka Deuter Wash Bag II PRODUKTY ARCHIWALNE Kosmetycznka Deuter Wash Bag II 39434 Deuter
Kosmetycznka Deuter Wash Bag II PRODUKTY ARCHIWALNE Kosmetycznka Deuter Wash Bag II 39434 Deuter
PRODUKTY ARCHIWALNE Kosmetycznka Deuter Wash Bag II 39434 Deuter
PRODUKTY ARCHIWALNE Kosmetycznka Deuter Wash Bag II 39434 Deuter

Kosmetycznka Deuter Wash Bag II

39434-5522

Wash Bag II wyposażona w lusterko i hak kosmetyczka sprawdzi się dosłownie wszędzie. Wyposażona w dużą ilośc kieszonek daje mozliwość posegregowania przyborów kosmetycznych i ich bezpiecznego transportu.

 
Kolor
  • Czarny
  • Niebieski
  • Turkusowy
  • Fioletowy

Deuter Wash Bag II jest niewielką, ale bardzo pojemną kosmetyczką. Nieco większa od Wash Bag I pozwala zabrać wszystko to co niezbędne podczas wyjazdu. Mieści wszystkie przydatne przybory kosmetyczne. Pozwala dowolnie je segregować, bezpiecznie przechowywać i transportować. Kosmetyczka ta została wyposażona w lusterko, co pozwala z niej swobodnie korzystać dosłownie wszędzie. Lusterko można zdejmować i w łatwy sposób z powrotem umieszczać w kosmetyczce. Jest mocowane na rzep

Sprawdza się podczas każdego rodzaju wypraw: na górskich szlakach, na biwakach, szkolnych wieczkach, podróżach camperami, autostopem, rowerami, podczas rejsów. Sprawdza się wszędzie tam gdzie ważne jest, by wygodnie korzystać z własnych kosmetyków i przyborów do higieny osobistej. Pozwala szybko i łatwo rozmieścić się bez konieczności rozpakowywania zawartości. W hotelach, schroniskach, pod namiotem, podczas noclegu pod gołym niebem, w szkolnej bursie, u znajomych. Wszędzie tam gdzie na chwilę potrzebujesz zadbać o swoja intymność.

Wyposażona w duża ilość przegródek Deuter Wash Bag I daje możliwość wygodnego i bezpiecznego rozmieszczenia przyborów. Zapinana na zamek błyskawiczny kieszeń jest najbardziej przewiewna, dzięki czemu można w niej schować przedmioty, które nie zdążyły wyschnąć podczas postoju. Siatka pozwala również na łatwą lokalizacje umieszczonych przyborów. Zapinane na zamek błyskawiczny dwie kieszonki pozwala na schowanie reszty kosmetyków i przyborów. Pięć mniejszych przegródek zostało wszytych po to by przechowywać w nich pojedynczo dłuższe przybory: szczoteczkę do zębów, pastę, małe aerozole, kremy w tubkach.

Dzięki wszytemu hakowi kosmetyczkę można łatwo zawiesić. Nie musisz się więc obawiać o brak półek czy kontakt z niekoniecznie najczystszymi meblami. Saszetkę można zawiesić pod prysznicem. Materiał z którego jest wykonana szybko schnie, a zamki wykonane są z materiałów nierdzewnych.

Kosmetyczka po spakowaniu składa się zapinaną na klamrę całość. Jest niewielka i łatwo się ją transportuje. Nie można do niej zapakować za dużo, dzięki czemu zajmuje mało miejsca.

Szczegóły wyposażenia:

  • Duża kieszeń z siatki
  • Dwie zapinane na zamek przegrody
  • Pięć kieszonek na różne przybory
  • Klamra zamykająca
  • Zdejmowane lusterko, przypinane na rzep
  • Duży hak do zawieszania na wieszaku
Wysokość
20 cm
Szerokość
31 cm
Głębokość
4 cm
Waga
160 g
Płeć
Unisex
Rozmiar
1-15 litrów
Materiał
100D Pocket Rip Mini
Rocznik
2017 r.
4046051068213

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj