Kosmetycznka Deuter Wash Center I PRODUKTY ARCHIWALNE Kosmetycznka Deuter Wash Center I Deuter Wash Center I Deuter
Kosmetycznka Deuter Wash Center I PRODUKTY ARCHIWALNE Kosmetycznka Deuter Wash Center I Deuter Wash Center I Deuter
PRODUKTY ARCHIWALNE Kosmetycznka Deuter Wash Center I Deuter Wash Center I Deuter
PRODUKTY ARCHIWALNE Kosmetycznka Deuter Wash Center I Deuter Wash Center I Deuter

Kosmetycznka Deuter Wash Center I

39454-7490

Wszystkie przybory kosmetyczne poukładane i posegregowane w jednym miejscu. Wash Center I to Twoje centrum dobrego samopoczucia. Nie musisz zabierac pod pyrsznic całej kosmetyczki. Wystarczy poręczna kieszonka siatkowa z haczykiem i dwoma przegródkami.

 
Kolor
  • Czerwony
  • Czarny
  • Niebieski
  • Zielony

Deuter Wash Center I pomieści wszystko co niezbędne podczas wyjazdu. Niezależnie od tego gdzie i jak długo jesteś możesz zabrać wszystkie osobiste przybory kosmetyczne. Kosmetyczka jest na tyle duża, że pomieści rzeczy dla dwóch lub nawet trzech osób. Wygodne przegródki i duz ilość kieszonek pozwalają rozsądnie poukładać i posegregować wszystkie przedmioty.

Sprawdza się podczas każdego rodzaju wypraw: na górskich szlakach, na biwakach, szkolnych wieczkach, podróżach camperami, autostopem, rowerami, podczas rejsów. Sprawdza się wszędzie tam gdzie ważne jest, by wygodnie korzystać z własnych kosmetyków i przyborów do higieny osobistej. Pozwala szybko i łatwo rozmieścić się bez konieczności rozpakowywania zawartości. W hotelach, schroniskach, pod namiotem, podczas noclegu pod gołym niebem, w szkolnej bursie, u znajomych. Wszędzie tam gdzie na chwilę potrzebujesz zadbać o swoja intymność.

Najbardziej praktyczna częścią Wash Center I jest oddzielna kieszonka, wykonana z siatki. Ma ona zamocowany hak i dwie przegródki. Można ją wykorzystywać podczas kąpieli bez konieczności zabierania całej kosmetyczki. Bez problemów pomieści żel do kąpieli i szampon. Kosmetyczka wyposażona została w małe, przypinane na rzep lusterko oraz duża ilość kieszonek i przegródek. Zapinaną na zamek błyskawiczny przewiewna kieszeń siatkową. Dzięki czemu można w niej schować przedmioty, które nie zdążyły wyschnąć podczas postoju. Siatka pozwala również na łatwą lokalizacje umieszczonych przyborów. Duża ilość przegródek została wszyta po to by przechowywać w nich pojedynczo dłuższe przybory: szczoteczkę do zębów, pastę, małe aerozole, kremy w tubkach.

Kosmetyczka ma hak, dzięki czemu można ja zawiesić unikając kontaktu kosmetyków z piaszczystymi lub niehigienicznymi powierzchniami. Saszetkę można zawiesić pod prysznicem. Materiał z którego jest wykonana szybko schnie, a zamki wykonane są z materiałów nierdzewnych.

Kosmetyczka po spakowaniu składa się zapinaną na klamrę całość. Jest niewielka i łatwo się ją transportuje. Nie można do niej zapakować za dużo, dzięki czemu zajmuje mało miejsca.

Szczegóły wyposażenia:

  • Dwie kieszenie zapinane na zamek
  • Kieszeń siatkowa
  • Duża komora główna z trzema wykonanymi z siatki przegródkami
  • Wyjmowana siatkowa kieszeń z hakiem i dwoma przegródkami
  • Całość zapinana na zamek błyskawiczny
  • Zdejmowane lusterko
Wysokość
22 cm
Szerokość
19 cm
Głębokość
8 cm
Waga
205 g
Płeć
Unisex
Rozmiar
1-15 litrów
Materiał
100D Pocket Rip Mini
Rocznik
2017 r.
1000000000058

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj