Kosmetycznka Deuter Wash Center II PRODUKTY ARCHIWALNE Kosmetycznka Deuter Wash Center II Deuter Wash Center II Deuter
Kosmetycznka Deuter Wash Center II PRODUKTY ARCHIWALNE Kosmetycznka Deuter Wash Center II Deuter Wash Center II Deuter
PRODUKTY ARCHIWALNE Kosmetycznka Deuter Wash Center II Deuter Wash Center II Deuter
PRODUKTY ARCHIWALNE Kosmetycznka Deuter Wash Center II Deuter Wash Center II Deuter

Kosmetycznka Deuter Wash Center II

39464-5522

Wszystkie przybory kosmetyczne poukładane i posegregowane w jednym miejscu. Wash Center II to większa, bardziej pojemna wersja Wash Cneter I. Nie musisz zabierac pod pyrsznic całej kosmetyczki. Wystarczy poręczna kieszonka siatkowa z haczykiem i dwoma przegródkami.

 
Kolor
  • Czarny
  • Niebieski
  • Turkusowy
  • Fioletowy

Deuter Wash Center II pomieści wszystko co niezbędne podczas wyjazdu. Jest większa wersją Wash Center I. Może się w nią zapakować więcej niż jedna osoba. Niezależnie od tego gdzie i jak długo jesteś możesz zabrać wszystkie osobiste przybory kosmetyczne. Wygodne przegródki i duża ilość kieszonek pozwalają rozsądnie poukładać i posegregować wszystkie przedmioty.

Najbardziej praktyczna częścią Wash Center II jest oddzielna kieszonka, wykonana z siatki. Ma ona zamocowany hak i dwie przegródki. Można ją wykorzystywać podczas kąpieli bez konieczności zabierania całej kosmetyczki. Bez problemów pomieści żel do kąpieli i szampon. Kosmetyczka wyposażona została w małe, przypinane na rzep lusterko oraz dużą ilość kieszonek i przegródek. Zapinaną na zamek błyskawiczny przewiewna kieszeń siatkową. Dzięki czemu można w niej schować przedmioty, które nie zdążyły wyschnąć podczas postoju. Siatka pozwala również na łatwą lokalizacje umieszczonych przyborów. Duża ilość przegródek została wszyta po to by przechowywać w nich pojedynczo dłuższe przybory: szczoteczkę do zębów, pastę, małe aerozole, kremy w tubkach.

Sprawdza się podczas każdego rodzaju wypraw: na górskich szlakach, na biwakach, szkolnych wieczkach, podróżach camperami, autostopem, rowerami, podczas rejsów. Sprawdza się wszędzie tam gdzie ważne jest, by wygodnie korzystać z własnych kosmetyków i przyborów do higieny osobistej. Pozwala szybko i łatwo rozmieścić się bez konieczności rozpakowywania zawartości. W hotelach, schroniskach, pod namiotem, podczas noclegu pod gołym niebem, w szkolnej bursie, u znajomych. Wszędzie tam gdzie na chwilę potrzebujesz zadbać o swoja intymność.

Kosmetyczka ma hak, dzięki czemu można ja zawiesić unikając kontaktu kosmetyków z piaszczystymi lub niehigienicznymi powierzchniami. Kosmetyczkę można zawiesić pod prysznicem. Materiał z którego jest wykonana szybko schnie, a zamki wykonane są z materiałów nierdzewnych.

Kosmetyczka po spakowaniu składa się zapinaną na zamek błyskawiczny całość. Łatwo się ją transportuje.

Szczegóły wyposażenia:

  • Dwie kieszenie zapinane na zamek
  • Kieszeń siatkowa
  • Duża komora główna z trzema wykonanymi z siatki przegródkami
  • Wyjmowana siatkowa kieszeń z hakiem i dwoma przegródkami
  • Całość zapinana na zamek błyskawiczny
  • Zdejmowane lusterko
Wysokość
25 cm
Szerokość
24 cm
Głębokość
9 cm
Waga
280 g
Płeć
Unisex
Rozmiar
1-15 litrów
Materiał
100D Pocket Rip Mini
Rocznik
2017 r.
1000000000058

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj