PRODUKTY ARCHIWALNE Kosmetycznka Deuter Wash Center Lite I 3900216 Deuter

Kosmetycznka Deuter Wash Center Lite I

3900216-2308

Bardzo lekka, ale bardzo pojemna kosmetyczka, wykonana z wysokiej jakości szybkoschnącyh materiałów. Wash Center Lite I pozwala posegregować i poukaładać niezbędne podczas wyjazdu przybory kosmetyczne. Ma duża ilość siatkowych komór.

 
Kolor
  • Czarny
  • Zielony

Deuter Wash Center Lite I to poręczna, niewielka kosmetyczka, która pozwoli na zabranie ze sobą wszystkiego co niezbędne podczas niedługiego wyjazdu. Jest lekka i po spakowaniu płaska, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca w całym bagażu. Doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości swobodnego rozpakowania się.

Nie ma znaczenia gdzie ją ze sobą zabierzesz. Przydaje się podczas każdego rodzaju wyjazdu. W górach, w lesie, pod gołym niebem, pod namiotem, na kampingu, w pociągu, camperze, schronisku, hotelu, podczas wizyty u znajomych. Zabierając Wash Center Lite I, zabierasz ze soba fragment swojego domu.

Jej konstrukcja pozwala na swobodne rozmieszczanie wielu rónych przedmiotów. Siatkowe kieszenie oraz kilka przegródek dają możliwość posegregowania przyborów. Można dzięki temu podłużne przedmioty oddzielić od okrągłych, tubki od wacików, szczoteczki od żelów, kremów i szamponów, przedmioty wilgotne od suchych. Wszyty hak umożliwia powieszenie kosmetyczki. Materiał oraz siatkowe kieszenie przyspieszają jej schnięcie, dzięki czemu można ja powiesić pod prysznicem.

Kosmetyczka po spakowaniu składa się zapinaną na zamek błyskawiczny całość. Łatwo się ją transportuje.

Szczegóły wyposażenia:

  • Dwie przegródki z siatki zapinane na zamek
  • Duża komora główna z siatki i z przegródkami
  • Zapinana na zamek błyskawiczny
  • Pasek z klipem do zamocowania
  • Haczyk do wieszania
Wysokość
15 cm
Szerokość
22 cm
Głębokość
6 cm
Waga
65 g
Pojemność
2 l
Płeć
Unisex
Rozmiar
1-15 litrów
Materiał
Deuter-Taffeta-Nylon
Rocznik
2019 r.
4046051068275

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj