PRODUKTY ARCHIWALNE Koszulka Salomon Agile LS Tee Salomon Agile LS Tee Salomon

Koszulka Salomon Agile LS Tee

371156
Doskonale oddychająca lekka i miła w dotyku całoroczna, męska koszulka treningowa. Salomon Agile LS Tee sprawdza się podczas każdej aktywności fizycznej, bez względu na porę roku i miejsce.
 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny
Koszulka Salomon Agile SS Tee jest biegową koszulką doskonałą do używania przez cały rok. Pochałania wilgoć, która powstaje przy skórze podczas aktywności fizycznej i pozwala jej swobodnie odparować podczs ruchu. Długie rękawy nieco izolują podczas treningu w niskich temperaturach. Wszyta kieszonka pozwala schować coś słodkiego, co poprawi samopoczucie podczas długiego biegu.

Wentylację podczas długich i męczących biegów w wysokich temepraturach poprawiają wstawki z cienkiej tkaniny, kótre umieszczono pod pachami.

Ważnym elementem koszulki jest odblaskowe logo. Poprawia ono widoczność podczas aktywności po zmierzchu. Użytkownik jest dzięki temu bardziej widoczny.

Szczegóły wyosażenia:
  • Oblaskowe logo
  • Kieszonka z boku
  • Wstawki wentylacyjne pod pachami
Waga
170 g
Płeć
Mężczyna
Materiał
100% Poliester
Wyposażenie dodatkowe
Oblaskowe logo. Kieszonka z boku. Wstawki wentylacyjne pod pachami.
Membrana
Brak
Dopasowanie
Active Fit
1000000000195

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj