PRODUKTY ARCHIWALNE Koszulka Salomon Trail Runner Sleeveless Tee W Salomon Trail Runner Sleeveless Salomon

Koszulka Salomon Trail Runner Sleeveless Tee W

379538

Bardzo wygodna koszulka biegowa przeznaczona do biegania również z plecakiem. Oddychająca i szybkoschnąca tkania została wzbogacona włóknem z węgla bambusowego.

 
Rozmiar
Kolor
  • Zielony

Salomon Trail Runner Sleeveless Tee W to koszulka bez rękawów, która została wypordukowna pod kątem biegów terenowych. Jej szerokie ramiona pozwalają na noszenie plecaka podczas biegu. Zapezpieczają w ten sposób skórę przed otarciami. Plecy koszulki Trail Runner Sleeveless Tee W są wykonane z siatki, kótra doskonale odporowadza nadmiar ciepła i wilgoci na zewnątrz. Doskonale współpracuje z systemem wentylacyjnym plecaka.

Ważną cechą koszulki Trail Runner Sleeveless Tee W jest zastosowanie przy jej konstrukcji włókien węgla bambusowego. Jest ono odporne na działanie bakterii, kótre są podstawową przyczyną powstawania przykrego zapachu podczas intensywnego wysiłku.

Koszulka ma damski krój i elementy podkreślające jej kobiecy charakter. Charakteryzuje się przy tym bardzo niską wagą. Poprawia to komfort jej noszenia podczas długich, inetnsywnych treningów. Widoczność biegaczki poprawiają odblaskowe elementy graficzne.

Szczegóły wyposażenia:

  • Odblaskowe elementy
  • Włókno węgla bambusowego
Waga
65 g
Płeć
Kobieta
Materiał
100% Poliester
Wyposażenie dodatkowe
Odblaskowe elementy. Włókno węgla bambusowego.
Membrana
Brak
Dopasowanie
Active Fit
1000000000203

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj