PRODUKTY ARCHIWALNE Koszulka Salomon Trail Runner SS Tee Salomon Trail Runner SS Tee Salomon

Koszulka Salomon Trail Runner SS Tee

379645
Doskonała, męska koszulka do intensywnych treningów w przez cały rok. Trail Runner SS Tee jest lekka i oddychająca. Włókno węgla bambusowego zapobiega powstawaniu przykrych zapachów.
 
Rozmiar
Kolor
  • Biały
Koszulka Trail Runner SS Tee jest biegową koszulką doskonałą do używania przez cały rok. Pochałania wilgoć, która powstaje przy skórze podczas aktywności fizycznej i pozwala jej swobodnie odparować podczs ruchu. W produkcji tej koszulki zostało wykorzystane włókno węgla bambusowego, które ma właściwości bakteriobójcze. Zapobiega to powstawaniu i utrzymywaniu się przykrego zapachu. Wyprodukowana pod kątem biegów terenowych, bardzo dobrze sprawdza się również podczas treningów w mieście, w klubie fitness czy na bierzni. Można ją z powodzeniem wykorzystywać do każdej aktywności fizycznej.

Wentylację podczas długich i męczących biegów w wysokich temepraturach poprawiają wstawki z cienkiej tkaniny, kótre umieszczono pod pachami.

Ważnym elementem koszulki jest odblaskowe logo. Poprawia ono widoczność podczas aktywności po zmierzchu. Użytkownik jest dzięki temu bardziej widoczny.

Szczegóły wyposażenia:
  • Oblaskowe logo
  • Włókno węgla bambusowego
  • Wstawki wentylacyjne pod pachami
Waga
95 g
Płeć
Mężczyna
Materiał
100% Poliester
Wyposażenie dodatkowe
Oblaskowe logo. Włókno węgla bambusowego. Wstawki wentylacyjne pod pachami.
Membrana
Brak
Dopasowanie
Active Fit
1000000000197

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj