PRODUKTY ARCHIWALNE Koszulka Salomon Trail Runner SS Tee W  Salomon Trail Runner Salomon

Koszulka Salomon Trail Runner SS Tee W

379370
Lekka i niezwykle wygodna koszulka przeznaczona do biegów terenowych. Jest niezastąpiona podczas długich treningów w wysokiej temperaturze. Szybko schnie i doskonale pochłania pot.
 
Rozmiar
Kolor
  • Czerwony
Salomon Trail Runner Sleeveless Tee W to koszulka, która została wypordukowna pod kątem biegów terenowych. Materiał koszulki Trail Runner Sleeveless Tee W nie nagrzewa się nawet podczas intensywnego treningu. Doskonale współpracuje z systemem wentylacyjnym plecaka.

Ważną cechą koszulki Trail Runner Sleeveless Tee W jest zastosowanie przy jej konstrukcji włókien węgla bambusowego. Jest ono odporne na działanie bakterii, kótre są podstawową przyczyną powstawania przykrego zapachu podczas intensywnego wysiłku.

Koszulka ma damski krój i elementy podkreślające jej kobiecy charakter. Charakteryzuje sie przy tym bardzo niską wagą. Poprawia to komfort jej noszenia podczas długich, inetnsywnych treningów. Widoczność biegaczki poprawiają odblaskowe elementy graficzne.

Szczegóły wyposażenia:
  • Odblaskowe elementy
Waga
79 g
Płeć
Kobieta
Materiał
100% Poliester
Wyposażenie dodatkowe
Odblaskowe elementy. Włókno węgla bambusowego.
Membrana
Brak
Dopasowanie
Active Fit
1000000000201

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj