Kubek Termite Costa PRODUKTY ARCHIWALNE Kubek Termite Costa Termite Costa
Kubek Termite Costa PRODUKTY ARCHIWALNE Kubek Termite Costa Termite Costa
PRODUKTY ARCHIWALNE Kubek Termite Costa Termite Costa
PRODUKTY ARCHIWALNE Kubek Termite Costa Termite Costa

Kubek Termite Costa

Costa Silver

Bardzo wygodny i poręczny kubek termoizolacyjny wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Podwójne ścianki, wypełnione próżnią zabezpieczają zawartość przed wychłodzeniem, a dłoń przed kontaktem z gorącym naczyniem. Doskonały na wycieczką, wyprawę i do pracy.

 
Kolor
  • Czarny
  • Srebrny

Kubek Termite Costa jest wygodnym, poręcznym naczyniem doskonałym do wykorzystania wszędzie tam gdzie potrzebujesz napić się ciepłej kawy czy herbaty. Niezależnie od warunków doskonale izoluje zawartość przed wychłodzeniem lub przed ogrzaniem. Idealny podczas pozamiejskich wycieczek, miejskich wypraw czy codziennego użytku: w szkole, w pracy na spacerze.

Wykonany został w technologii izolacji próżniowej. Podwójne ścianki, pozbawione zostały całkowicie powietrza, przez co zawartość dłużej utrzymuje temperaturę. Obecność próżni niemalże do zera ogranicza emisję ciepła na zewnątrz, co likwiduje konieczność montowania do kubka uchwytu. Zewnętrzna jego powłoka nie nagrzewa się, przez co nie parzy dłoni. Brak uchwytu znacznie poprawia komfort używania kubka. Można go dzięki temu wcisnąć do bagażu bez obawy uszkodzenia.

Wygodny sposób otwierania kubka działa tak, że nie trzeb go odkręcać by napić się ulubionego napoju. Odkrywasz - pijesz - zakrywasz. Po odstawieniu zawartość kubka jest bezpieczna dzięki doskonałej szczelności.

Aby wyczyścić kubek wystarczy odkręcić gwintowaną nakrętkę. Szeroki otwór umożliwia łatwe czyszczenie jego wnętrza, a gwint zabezpiecza kubek przed niekontrolowanym otwarciem.

Szczegóły:

  • BPA free, BPS free - brak szkodliwych dla człowiek związków chemicznych.
  • Pokrywka PinUp
  • Szeroki otwór ułatwiający czyszczenie.
  • Termiczny efekt izolacji (2 godziny) - 68 stopni lub więcej
Wysokość
21 cm
Szerokość
7,8 cm
Waga
330 g
Pojemność
0,42 l
1000000000079

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj