Kubek Termite Tide PRODUKTY ARCHIWALNE Kubek Termite Tide Termite Tide
Kubek Termite Tide PRODUKTY ARCHIWALNE Kubek Termite Tide Termite Tide
PRODUKTY ARCHIWALNE Kubek Termite Tide Termite Tide
PRODUKTY ARCHIWALNE Kubek Termite Tide Termite Tide

Kubek Termite Tide

Tide Blue

Kubek Termite Tide sprawdza się na każdym kroku. W pracy, w szkole, na spacerze, wycieczce, wyprawie. Doskonale izolowany napój utrzymuje swoje ciepło dzięki podwójnym ściankom oraz izolacji w postaci próżni.

 
Kolor
  • Srebrny
  • Morski

Kubek Termite Tide spakujesz praktycznie wszędzie. Do plecaka, torby, tornistra, teczki. Jest wygodnym, poręcznym naczyniem doskonałym do wykorzystania wszędzie tam gdzie potrzebujesz napić się ciepłej kawy czy herbaty. Niezależnie od warunków doskonale izoluje zawartość przed wychłodzeniem lub przed ogrzaniem. Idealny podczas pozamiejskich wycieczek, miejskich wypraw czy codziennego użytku: w szkole, w pracy na spacerze.


Wykonany został w technologii izolacji próżniowej. Podwójne ścianki, pozbawione zostały całkowicie powietrza, przez co zawartość dłużej utrzymuje temperaturę. Obecność próżni niemalże do zera ogranicza emisję ciepła na zewnątrz, co likwiduje konieczność montowania do kubka uchwytu. Zewnętrzna jego powłoka nie nagrzewa się, przez co nie parzy dłoni. Brak uchwytu znacznie poprawia komfort używania kubka. Można go dzięki temu wcisnąć do bagażu bez obawy uszkodzenia. Dzięki wytłoczonemu dookoła rowkowi doskonale leży w dłoni.

Wygodny sposób otwierania kubka działa tak, że nie trzeb go odkręcać by napić się ulubionego napoju. Odkrywasz - pijesz - zakrywasz.

Aby wyczyścić kubek wystarczy odkręcić gwintowaną nakrętkę. Szeroki otwór umożliwia łatwe czyszczenie jego wnętrza, a gwint zabezpiecza kubek przed niekontrolowanym otwarciem.

Szczegóły:

  • BPA free, BPS free - brak szkodliwych dla człowiek związków chemicznych.
  • Pokrywka PinUp
  • Szeroki otwór ułatwiający czyszczenie.
  • Termiczny efekt izolacji (2 godziny) - 68 stopni lub więcej
Wysokość
20,6 cm
Szerokość
7,5 cm
Waga
320 g
Pojemność
0,47 l
1000000000079

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj