Kubek Termite Track II PRODUKTY ARCHIWALNE Kubek Termite Track II Termite Track II
Kubek Termite Track II PRODUKTY ARCHIWALNE Kubek Termite Track II Termite Track II
PRODUKTY ARCHIWALNE Kubek Termite Track II Termite Track II
PRODUKTY ARCHIWALNE Kubek Termite Track II Termite Track II

Kubek Termite Track II

Track II Blue

W pełni szczełny kubek Termite Track II jest wygodnmy, kompatkowym i doskonale izolującym naczyniem na każdą okazję. Podójne ścianki, próznia i system Leak proof zabezpieczają napo przez wychłodzeniem.

 
Kolor
  • Niebieski
  • Różowy
  • Brązowy

Kubek Termite Track II jest idealny podczas pozamiejskich wycieczek, miejskich wypraw czy codziennego uzytku: w szkole, w pracy na spacerze. Bardzo łatwo sie go otwiera i łatwo zamyka. Zakrętka PinUp zabezpiecza kubek przed niekontrolowanym rozlaniem zawartości. Dzięki szerokiemu otworwi moze służyć róniez do przechowywania i przenoszenia ciepłych posiłków: zupa, kasz, sosów lub ryżu. Zaleca się twedy stsoewani zakrętki 3Form.

Wykoanny został w techologii izolacji prózniowej. Podwójne ścianki, pozbawine zostały całkowicie powietrza, przez co zawartość dłużej utrzymuje temperaturę. Obecność próżni niemalże do zera ogranicza emicję ciepła na zewnątrz, co likwiduje konieczność montowania do kubka uchwytu. Zewnętrzna jego powłoka nie nagrzewa się, przec co nie parzy dłoni. Brak uchwytu znacznie poprwia komfort używania kubka. Można go dzięki temu wcisnąć do bagażu bez obawy jego uszkodzenia.

Wygodny sposób otwierania kubka działa tak, że nie trzeb go odkręcać by napić się ulubionego napoju. Odkrywasz - pijesz - zakrywasz. Po odstawieniu zawartość kubka jest bezpieczna dzięki doskonałej szczelności.

Aby wyczyścic kubek wystarczy odkręcić gwintowaną nakrętkę. Szeroki otwór umożliwia łatwe czyszczenie jego wnętrza, a gwinr zabezpiecza kubek przed niekontrolowanym otwarciem.

Szczegóły:

  • BPA free, BPS free - brak szkodliwych dla człowiek związków chemicznych.
  • Pokrywka PinUp, wewnętrzny korek
  • Szeroki otwór ułatwiający czyszczenie.
  • Termiczny efekt izolacji (6 godzin) - 67 stopni lub więcej
Wysokość
19,5 cm
Szerokość
7,8 cm
Waga
270 g
Pojemność
0,42 l
1000000000079

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj