PRODUKTY ARCHIWALNE Kurtka Salomon Agile Jacket Salomon Agile Jacket Salomon

Kurtka Salomon Agile Jacket

379511
Salomon Agile Jacket jest bardzo lekką, elastyczną kurtką, która sprawdza się głównie podczas chłodnych dni. Liczne otwory wentylacyjne i oddychająca tkanina podwyższają komfort jej używania. Odblaskowa impregnacja sprawia, iż dosłownie "świeci" w ciemności.
 
Rozmiar
Kolor
  • Niebieski
Salomon Agile Jacket ma za zadanie ochronić ciało biegacza przed powiewami zimnego powietrza. Doskonale sprawdza się podczas chłodnych dni. Charakteryzuje się jednocześnie bardzo wysoką oddychalnością. Wyposażona w otwory wentylacyjne zapobiega przegrzaniu się użytkownika, chronić go tym samym przed dyskomfortem kontaktu z zimnem.

Na barkach oraz
 na plecach Salomon Agile Jacket zamontowano otwory wentylacyjne, które doskonale odprowadzają nadmiar wytworzonego ciepła. Dzięki temu wilgoć, powstająca podczas bardzo intensywnego treningu zostaje odprowadzana na zewnątrz zanim jeszcze zamieni się w pare wodną. Cały system wentylacji jest wspomagany przez lekką i cienką tkaninę poliestrową, z której uszyto kurtkę.

Komfort używania poprawiają dwie, zapinane na zamek kieszenie. Można do nich schować cienkie rękawiczki,
 czapkę lub komin. Podwijaniu sie kurtki i zsuwaniu się rękawów zapobiegają elastyczne ściągacze.

Kurtka została wyposażona w elementy odblaskowe, które wpływają na poprawę bezpieczeństwa biegacza podczas nocnego treningu. Odblaskowa impregnacja sprawia, że kurtka ta dosłownie "świeci" w ciemnościach.

Szczegóły wyposażenia:

  • Otwory wentylacyjne na barkach i plecach
  • Dwie, zapinane na zamek kieszenie
  • Odblaskowe elementy
  • Odblaskowa impregnacja
  • Elastyczne mankiety
Waga
170 g
Płeć
Mężczyna
Materiał
Korpus: 100% Poliester. Wstawki: 86% Poliamid, 14% Elastan.
Wyposażenie dodatkowe
Otwory wentylacyjne na barkach i plecach. Dwie, zapinane na zamek kieszenie. Odblaskowe elementy. Odblaskowa impregnacja. Elastyczne mankiety.
Membrana
Brak
Dopasowanie
Regular Fit
1000000000189

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj