PRODUKTY ARCHIWALNE Narty Atomic Cloud Nine AASS00978 Atomic

Narty Atomic Cloud Nine

AASS00978

Narty Atomic Cloud Nine to ulubiona narta Pań szukających łatwej i przyjemnej narty, która pozwoli na poruszanie się po całym stoku bez względu na warunki terenowo-śniegowe.

 
Długość
Kolor
  • Czarny

Narty Atomic Cloud Nine to ulubiona narta Pań szukających łatwej i przyjemnej narty, która pozwoli na poruszanie się po całym stoku bez względu na warunki terenowo-śniegowe. Atomic Cloud Nine dedykowane są średnio zaawansowanym i zaawansowanym narciarkom, a to dzięki temu, że zostały zaprojektowane w taki sposób, aby perfekcyjnie spełniać potrzeby pań. Swoją popularność zawdzięczają połączeniu wyjątkowych technologii, ułatwiających kontrolę nart podczas jazdy – profil Piste Rocker sprawia, że skręcanie to pestka, ścianki boczne o konstrukcji Step Down zwiększają przyczepność nart w środkowej strefie. Przystosowany do potrzeb kobiet kształt V-shape zapewnia precyzyjną jazdę na krawędziach, jak i płynny ześlizg. Narty posiadają też elegancką szatę graficzną i wypukłą wierzchnią warstwę, dlatego można je scharakteryzować w skrócie – stylowe piękno oraz łatwość użytkowania.

Dane techniczne:

- Rdzeń: Densolite Core, Titanium Stabilizer
- Profil Full Cap
- Step Down
- Sidewall
- wiązanie ATOMIC Lithium 10
- Tip Rocker

Taliowanie dla poszczególnych długości:

DługośćPromieńTaliowanie (dziób_wcięcie_piętka)
149 10.5 119.5_74_101.5
156 11 121.5_74_104
163 11.5 124_74_106.5
Płeć
Kobieta
Technologie
Step Down, Sidewall, Tip Rocker
Wiązania
Atomic Lihtium 10
Rdzeń
Densolite Core, Titanium Stabilizer
Grupa
All Mountain
1000000000369

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj