Narty Narty Atomic REDSTER G7 AASS02382 Atomic
Narty Narty Atomic REDSTER G7 AASS02382 Atomic
  • -20%
Narty Narty Atomic REDSTER G7 AASS02382 Atomic
Narty Narty Atomic REDSTER G7 AASS02382 Atomic

Narty Atomic REDSTER G7

AASS02382
2 999,00 zł SALE -20% Ostatnie sztuki
2 399,20 zł

Atomic Redster G7 to narty zapewniające płynną, precyzyjną i responsywną jazdę na stoku oraz umożliwiające wykonywanie szybkich skrętów.

 
Długość

Redster G7 to gwarantujący doskonałe osiągi model pozwalający wykonywać skręty rodem ze slalomu giganta – niezależnie od tego, czy ścigasz się z czasem, czy ze znajomymi. Kluczem do sukcesu jest połączenie różnych rozwiązań Atomic Racing: system Dura Cap Sidewall zapewniająca precyzyjne prowadzenie nart, z zaokrągloną górną warstwą zapewniającą mniej zarysowań i wgnieceń. Rdzeń Power Woodcore pozwala osiągnąć większą moc i stabilność, nawet na porannym sztruksie, a tytanowe wstawki gwarantują wyjątkowe tłumienie drgań, trzymanie krawędzi i wysoką sztywność poprzeczną. Moc i precyzja – czego chcieć więcej od wyczynowych nart rajdowych?

POWER WOODCORE
Dynamiczny drewniany rdzeń o sportowej charakterystyce. Połączenie jesionu i topoli zapewnia niezwykłą stabilność i doskonałe tłumienie drgań podczas jazdy z dużą prędkością.

TITANIUM POWERED
Warstwa z tytanu umieszczona powyżej i poniżej rdzenia zapewnia maksymalne tłumienie drgań, wysoką stabilność i dużą elastyczność przy skręcaniu.

DURA CAP SIDEWALL

Wiązania

Atomic FT 12 GW to wyjątkowo elastyczny i lekki system typu all mountain. Wyposażony jest w konstrukcję pedałową, która gwarantuje automatyczne dopasowanie do butów do narciarstwa alpejskiego oraz typu GripWalk. Co więcej, mają czytelne oznaczenie siły wypięcia wiązań (do 12 w skali DIN), a regulacja nie wymaga użycia narzędzi — dzięki czemu ich obsługa jest wyjątkowo szybka. Świetnie sprawdzają się na stoku i zapewniają elastyczność, dzięki której narciarze na każdym poziomie zaawansowania mogą cieszyć się jazdą.

Płeć
Mężczyna
Rocznik
2021 r.
Technologie
Dura Cap Sidewall Titanium Powered Power Woodcore
Wiązania
F 12 GW
Rdzeń
POWER WOODCORE
Grupa
Race
887445235347

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj