PRODUKTY ARCHIWALNE Narty Head i.Supershape Rally 310346 Head

Narty Head i.Supershape Rally

310346

Narty Head i.Supershape Rally to uniwersalny model z zawodniczymi genami, zapewniający szybką jazdę zarówno na przygotowanym stoku jak i poza nim.

 
Długość
Narty Head i.Supershape Rally to uniwersalny model z zawodniczymi genami, zapewniający szybką jazdę zarówno na przygotowanym stoku jak i poza nim. i.Supershape Rally to uniwersalny model posiadający serce zawodnika, zapewniający szybką jazdę zarówno na przygotowanym stoku jak i poza nim. Uzbroiliśmy go w centralnie umieszczony Graphene, czyniąc narty lżejsze i jednocześnie mocne, wyważone i łatwe w kontroli. Ręcznie wykonana konstrukcja Worldcup Sandwich gwarantuje perfekcyjne trzymanie krawędzi, a technologia KERS oraz rocker, progresywny promień i przyspieszenie technologii ERA 3.0 S zapewnia dodatkową energię w każdym skręcie. Niezależnie od warunków poradzi sobie w każdym terenie i zapewni maksymalną radość. Dobrane kolorystycznie do nart z linii Supershape wiązania PRX 12 S zapewniają uniwersalność, pełną kontrolę oraz bezpieczeństwo podczas jazdy na nartach zarówno na trasie jak i poza nią.

Dane techniczne:
KERS
ERA 3.0 S
Graphene
Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap
Ślizg UHM C, struktura Race
Speed Rocker

PROMIEŃ: 13,7 @ 170
TALIOWANIE: 135 / 76 / 114 @ 170Płeć
Mężczyna
Technologie
KERS • ERA 3.0 S • Graphene
Taliowanie
135 / 76 / 114 @ 170
Promień skrętu
13,7 @ 170
Wiązania
Tyrolia PRX 12 S
Rdzeń
Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap
Grupa
On Piste
1000000000526

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj