PRODUKTY ARCHIWALNE Narty Head Strong Instinct Ti 310966 Head

Narty Head Strong Instinct Ti

310966

Narty Head Strong Instinct wzmocniony Graphenem to uniwersalne narty sprawdzające się w różnych warunkach, zaprojektowane dla średniozaawansowanych i dobrych narciarzy, którzy traktują góry jako przestrzeń do nauki i poprawy swoich umiejętności.

 
Długość
Narty Head Strong Instinct wzmocniony Graphenem to uniwersalne narty sprawdzające się w różnych warunkach, zaprojektowane dla średniozaawansowanych i dobrych narciarzy, którzy traktują góry jako przestrzeń do nauki i poprawy swoich umiejętności. Model Strong Instinct wzmocniony Graphenem to uniwersalne narty sprawdzające się w różnych warunkach, zaprojektowane dla średniozaawansowanych i dobrych narciarzy, którzy traktują góry jako przestrzeń do nauki i poprawy swoich umiejętności. Wszechstronna kombinacja 20% rocker i 80% camber w konstrukcji Allride Rocker pozwala unosić się w miękkim śniegu, ale jednocześnie zapewnia dynamikę na twardej trasie. Elastyczna konstrukcja Power Sidewall Ti Jacket ułatwia wygięcie nart w skręcie, a rewolucyjny Graphene dodaje lekkości i wytrzymałości. Szybki ślizg z uniwersalną strukturą to kolejny element, który pozwala na szybki progres umiejętności w każdych warunkach terenowych. Wybierz modułowe wiązania PR 11, które gwarantują wyjątkowe osiągi i szybkie wypięcie w razie potrzeby zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i radość z jazdy w jakimkolwiek terenie.

Dane techniczne:
ERA 3.0
Graphene
Konstrukcja Power Sidewall Ti Jacket
Ślizg UHM C
Allride Rocker

PROMIEŃ: 14,2 @170
TALIOWANIE: 130 / 83 / 115 @ 170

Płeć
Mężczyna
Technologie
ERA 3.0 • Graphene • Ślizg UHM C • Allride Rocker
Taliowanie
130 / 83 / 115 @ 170
Promień skrętu
14,2 @ 170
Wiązania
Tyrolia PR 11
Rdzeń
Konstrukcja Power Sidewall Ti Jacket
Grupa
All Mountain
1000000000527

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj