PRODUKTY ARCHIWALNE Narty Head Supershape Team SLR 2 314236 Head

Narty Head Supershape Team SLR 2

314236

Narty Head Supershape Team SLR II to wytrzymały pakiet startowy, który pozwala dzieciakom na łagodny i dający dużo frajdy progres na początku ich przygody z narciarstwem.

Narty Head Supershape Team SLR II to wytrzymały pakiet startowy, który pozwala dzieciakom na łagodny i dający dużo frajdy progres na początku ich przygody z narciarstwem. Model Supershape Team SLR II to pakiet startowy, który pozwala dzieciakom na łagodny i dający dużo frajdy progres na początku ich przygody z narciarstwem. Wytrzymała, chropowata powłoka zewnętrzna, twardy i szybki ślizg, atrakcyjne kolory oraz pełno miejsca na progres to idealny zestaw dla dzieci z pasją do narciarstwa. Stworzone, aby ułatwić postępy na stoku, lekkie, bezpieczne i niezawodne wiązania SLR 4.5 AC dodają pewności siebie i zapewniają wiele radości podczas nauki jazdy na nartach.

Dane techniczne:
Jr. Power Frame
ERA 2.0
Ślizg E black
Powłoka zewnętrzna odporna na zarysowania

PROMIEŃ: 8,0 @ 127
TALIOWANIE: 111 / 67 / 96 @ 127Płeć
Dziecko
Rocznik
2017 r.
Technologie
ERA 2.0 • Ślizg E black • Powłoka zewnętrzna odporna na zarysowania
Taliowanie
111 / 67 / 96 @ 127
Promień skrętu
8,0 @ 127
Wiązania
Tyrolia SLR 4.5 AC
Rdzeń
Jr. Power Fram
Grupa
All Mountain

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj