PRODUKTY ARCHIWALNE Narty Head WC Rebels i.GS RD Race Plate 310046 Head

Narty Head WC Rebels i.GS RD Race Plate

310046

Narty Head WC Rebels i.GS RD Race Plate jeśli za szybko nie jest wystarczająco szybko dla głodnej medali w slalomie gigancie narty WCR i.GS RD. Gwarantuje sprawdzone na bramkach przyspieszenie, balans, kontrolę oraz zwycięzkie skręty w rekordowych prędkościach.

 
Długość

Narty Head WC Rebels i.GS RD Race Plate jeśli za szybko nie jest wystarczająco szybko dla głodnej medali w slalomie gigancie narty WCR i.GS RD. Gwarantuje sprawdzone na bramkach przyspieszenie, balans, kontrolę oraz zwycięzkie skręty w rekordowych prędkościach. Model WCR i.GS RD to wypróbowany i przetestowany zwycięzca, który gwarantuje wybuchowe przyspieszenie, niezwykły balans i bezbłędną kontrolę na bramkach slalomu giganta na całym świecie. Te narty szczycą się największą ilością medali olimpijskich, co nie jest niespodzianką biorąc pod uwagę zastosowanie najwyższej klasy technologii. Nasz agresywny profil Camber zapewnia trzymanie krawędzi, energię i przyspieszenie niezbędne do pokonania konkurencji. Jednocześnie reaktywny rdzeń drewniany jest mocniejszy, lżejszy i lepiej oddaje energię dzięki zintegrowanym warstwom Titanalu, Graphenu i Technologii Intelligence.

Dane techniczne:
  • KERS
  • Intelligence technology
  • Graphene Worldcup sandwich construction
  • RD racing top sheet
  • Race structured high speed UHM C base
  • Rebel camber
  • akceptacja FIS do Pucharu Kontynentalnego i Masters
  • Infra-red base waxing
PROMIEŃ: 27,7 @ 188
TALIOWANIE: 102 / 65 / 85 @ 188

Pamiętaj!
Do tej narty musisz osobno wybrać wiązania. Skontaktuj się z nami jeśli nie wiesz na które powinieneś się zdecydować. Chcesz poznać swoją cenę dla Race Programu? Dzwoń 42 636 22 21.


Uwaga: wybranych nart HEAD można używać jedynie w połączeniu z określonymi wiązaniami firmy HEAD lub Tyrolia, których montażem, dopasowaniem i serwisowaniem musi zająć się uprawniony sprzedawca sprzętu sportowego lub uprawniony serwisant. Zapewniane gwarancje przestaną obowiązywać, jeśli wiązania będą montowane, dopasowywane i serwisowane w sposób niewłaściwy.

Prawo do odwołania nie ma zastosowania w przypadku nart i wiązań, które zostały zamontowane i wstępnie dopasowane zgodnie z wymogami Użytkownika i których nie można zdemontować bez uszkodzenia nart (np. narty, w których wywiercono wcześniej otwory w celu zamontowania wiązań).


Płeć
Unisex
Technologie
KERS
Intelligence technology
RD racing top sheet
Race structured high speed UHM C base
Rebel camber
Taliowanie
102 / 65 / 85 @ 188
Promień skrętu
27,7 @ 188
Wiązania
Tyrolia Freeflex EVO 16X lub Freeflex EVO 18X
Rdzeń
Graphene Worldcup sandwich
Grupa
Race
1000000000535

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj