PRODUKTY ARCHIWALNE Narty Head WC Rebels i.GS RD Team 314006 Head

Narty Head WC Rebels i.GS RD Team

314006

Narty Head WC Rebels i.GS RD Team zapewniają sprawdzone i zwycięskie osiągi nowej generacji zawodników slalomu giganta dla juniora.

 
Długość

Narty Head WC Rebels i.GS RD Team zapewniają sprawdzone i zwycięskie osiągi nowej generacji zawodników slalomu giganta. Uzbrojone w żywo reagujący profil Camber, który potęguje przyspieszenie i zakrawędziowanie nart oraz konstrukcję Worldcup Sandwich z rdzeniem drewnianym, titanalem i cudownym materiałem Graphene, który zwiększa moc, dodaje lekkości i poprawia balans tej zawodniczej maszyny.

Dane techniczne:
  • Intelligence technology
  • Graphene
  • WC Sandwich Construction
  • RD racing top sheet
  • Race structured
  • UHM C base
  • Rebel Camber

PROMIEŃ: 21,0 @ Length 173
TALIOWANIE: 104 / 65 / 88 @ Length 173


Pamiętaj!
Do tej narty musisz osobno wybrać wiązania. Skontaktuj się z nami jeśli nie wiesz na które powinieneś się zdecydować. Chcesz poznać swoją cenę dla Race Programu? Dzwoń 42 636 22 21.


Uwaga: wybranych nart HEAD można używać jedynie w połączeniu z określonymi wiązaniami firmy HEAD lub Tyrolia, których montażem, dopasowaniem i serwisowaniem musi zająć się uprawniony sprzedawca sprzętu sportowego lub uprawniony serwisant. Zapewniane gwarancje przestaną obowiązywać, jeśli wiązania będą montowane, dopasowywane i serwisowane w sposób niewłaściwy.

Prawo do odwołania nie ma zastosowania w przypadku nart i wiązań, które zostały zamontowane i wstępnie dopasowane zgodnie z wymogami Użytkownika i których nie można zdemontować bez uszkodzenia nart (np. narty, w których wywiercono wcześniej otwory w celu zamontowania wiązań).


Technologie
Intelligence technology, Graphene, UHM C base, Race Camber
Taliowanie
104 / 65 / 88 @ 173
Promień skrętu
21,0 @ 173
Rdzeń
WC Sandwich Construction
Grupa
Race
1000000000538

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj