PRODUKTY ARCHIWALNE Narty Head WC Rebels i.SL RD Race Plate 310086 Head

Narty Head WC Rebels i.SL RD Race Plate

310086

Narty Head WC Rebels i.SL RD Race Plate szybkie, zwinne i pewne w skręcie. WCR i.SL RD to najwyższej klasy zawodnicze slalomowe narty dla profesjonalistów i narciarzy na najwyższym poziomie. 

 
Długość

Narty Head WC Rebels i.SL RD Race Plate szybkie, zwinne i pewne w skręcie. WCR i.SL RD to najwyższej klasy zawodnicze slalomowe narty dla profesjonalistów i narciarzy na najwyższym poziomie. Wyposażone są w żywo reagujący profil Camber dla większej reaktywności i piorunującego przyspieszenia, dodatkowo w rdzeń drewniany w konstrukcji Worldcup Sandwich z dającym kontrolę Titanalem oraz zapewniającym balans, lekkości i moc Graphenem. Jednocześnie posiadają system KERS dla dodatkowego przyspieszenia przy wyjściu ze skrętu oraz stabilizującą narty technologię Intelligence dla płynniejszej i bardziej energicznej reakcji na impuls narciarza.

Dane techniczne:

  • KERS
  • Intelligence technology
  • Graphene Worldcup sandwich construction
  • RD racing top sheet
  • Race structured high speed UHM C base
  • Rebel camber
  • akceptacja FIS
PROMIEŃ: 13,0 @ Length 168
TALIOWANIE: 119 / 67 / 103 @ Length 168

Pamiętaj!
Do tej narty musisz osobno wybrać wiązania. Skontaktuj się z nami jeśli nie wiesz na które powinieneś się zdecydować. Chcesz poznać swoją cenę dla Race Programu? Dzwoń 42 636 22 21.Uwaga: wybranych nart HEAD można używać jedynie w połączeniu z określonymi wiązaniami firmy HEAD lub Tyrolia, których montażem, dopasowaniem i serwisowaniem musi zająć się uprawniony sprzedawca sprzętu sportowego lub uprawniony serwisant. Zapewniane gwarancje przestaną obowiązywać, jeśli wiązania będą montowane, dopasowywane i serwisowane w sposób niewłaściwy.

Prawo do odwołania nie ma zastosowania w przypadku nart i wiązań, które zostały zamontowane i wstępnie dopasowane zgodnie z wymogami Użytkownika i których nie można zdemontować bez uszkodzenia nart (np. narty, w których wywiercono wcześniej otwory w celu zamontowania wiązań).
Płeć
Unisex
Technologie
KERS
Intelligence technology
RD racing top sheet
Race structured high speed UHM C base
Rebel camber
Taliowanie
119 / 67 / 103 @ 168
Promień skrętu
13,0 @ 168
Rdzeń
Graphene Worldcup sandwich
Grupa
Race
1000000000536

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj